Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Mit tehetek hol keressek...

Mit tehetek hol keressek ilyeneket? Föleg dietetikusok válaszát várnám

Figyelt kérdés
Szoval korházba kerültem a vérnyomásom miatt és beszéltem dietetikussal de konkrét étrendet nem mondott annyit tudok hogy energia szegény ételeket ehetek és ehez kéne egy kis segítség hogy egy pontos étrendet amit tudok követni ez az egyik és a másik meg az hogy azt mondták hogy sok a vérzsírom és az érfalakra levannak tapadva (pontosan nem tudom mik) és hogy ezeket mennyi idő alatt lehet vagy pucolja le ez a diéta??

#egészség #életmód #energia szegény étkezés
2016. jan. 11. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
kérj részletes tájékoztatást a dietetikustól, ugyanúgy jár, mint az orvosi ellátás. ha nem tartod elég részletesnek, menj tovább, nagyobb városokban van pld egészségház, ott van ingyenes dietetikai tanácsadás, nem csak kórházi kezelteknek, hanem bárkinek az utcáról. egyéni esetre egyéni megoldás kell, itt sajnos nem fogsz ilyen választ kapni. az energia szegény kategória elég tág, nem mindegy, hogy kalória szegény, vagy szénhidrátszegény, stb.... koleszterincsökkentő...
2016. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm én nekem pontosan kalória szegény kell mivel ugye az energia és a kalória szorosan kötődnek egymáshoz
2016. jan. 12. 18:34
 3/3 anonim válasza:

A DASH-diétát pont erre találták ki.

A dietetikus kiszámolja a kalóriaigényed, aztán az alapján egy "menüt" is összeállít, ott megadja, hogy mit kell enned és mit kell elkerülnöd.

A diétával nekem 3 hónap alatt rendeződött a vérnyomásom és a vérzsírom is.

2016. márc. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!