Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Aki méhpempőt szed lenne pár...

Cintikebabby kérdése:

Aki méhpempőt szed lenne pár kérdésem honnan érdemes megvenni hogy tudom hogy eredeti? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Méhpempőt szeretnék elkezdeni szedni mert kisbabát tervezünk a párommal elsősorban tapasztalatok érdekelnek teherbeesés alatt illetve babavárás alatt és hogy ki honnan veszi honnan tudom hogy eredeti? egy 100 grammos üvegcse meddig elegendő? köszönöm

2016. febr. 8. 21:39
 1/2 anonim válasza:

Sziasztok.

Itt találtok egy pár dolgot a méhpempőről.Én és a közelemben élők innen rendelünk.Hogy mennyit kell szedni:speciális kérdés és egyéni NAGYON!az adagolásról mindenfékéleképpen kell beszélni egy Orvossal.Az biztos hogy a mehpempo.eu oldalon méhpempő az méhpempő.!.Nem olcsó, de az eredeti nem az.Egyébként csak dicsérni tudom a méhpempőt.Sok szerencsét a babához.

2016. febr. 14. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm :)
2016. febr. 15. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!