Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Az AVON Tangle Teezer olyan...

Az AVON Tangle Teezer olyan mint az eredeti? Az eredeti jó egyáltalán? Honnan érdemes venni?

Figyelt kérdés
White hairtől biztos nem veszek azt ne ajánljátok. De első körben az érdekel, használható-e. Minden szart nem akarok megvenni...:D
2016. jan. 25. 22:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Olyan, de ennyiért nem éri meg. Ebay-en párszáz ft ugyanez. Detangler jobb egyébként.
2016. jan. 26. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Avonnál eredeti Tangle Teezer van. Én is vettem onnan egyet és imádom :)
2016. jan. 26. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Először akkor kipróbálom az ebayes verziót, azzal is szemezgettem, nem sokat veszíthetek :D

Az avontol csak azert akartam venni hogy ne vesszen el a tanácsadói bizgerém, de nem nagyon foglalkoztat már. Nincsenek jo minőségű sminkjeik de tök drágák és egyéb okok miatt.

2016. jan. 26. 08:19
 4/5 anonim ***** válasza:
az ebayes pér száz forintos NEM tangle teezer, hanem valami gagyi utánzat, én biztos nem venném meg. neten csomó összehasonlító teszt van, ahol egyértelműen kijön, hogy nem véletlen pér száz forint, annyit is ér. amúgy a müllerben is van.
2016. jan. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem rossz a tangle tweezer, de nekem pl eredeti van és teljesen elhajlottak a kis (műanyag-ill silikon vagy nem tudom miből vannak) sörtéi, ettől függetlenül tudom használni és nincs vele gondom!
2016. jan. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!