Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Titeket is piszkalnak nert...

Titeket is piszkalnak nert odafigyeltek az etrendetekre es vekonyak vagytok?

Figyelt kérdés
164cm es 41 kg vagyok, ami szerintem teljesen atlagos suly. Nagyon figyelek az etkezesre, zoldsegen es tiszta feherjen alapulo etrendet alakitottam ki magamnak a szuleimmel. Az osztalytarsaim akik minden betegsegtol mentesek, sokkal husosabbak nalam es allandoan kibeszelnek a hatam mogott, hogy en anorexias vagyok vagy ha nem akkor hanytatom magam. En meg ha vissza merek szolni pl. annak az okos lanynak aki nem eszik hust mert fogyozik es helyette foetkezesekkor elfogyaszt ket zacsko chipset vagy bake rollst, esetleg egyeb mindenfele egezseges anyagtol mentes "junk food"-ot, mellesleg 95 kg es csodalkozik hogy nem megy le semmi. :P tehat ha vissza merek szolni neki(k) akkor en vagyok a csontos liba hogy miert nem fogadom el oket ha mar en az onsanyargatast elvezem. Pedig soha nem vagyok bunko veluk. Mit tudnek csinalni hogy ne legyek a top tema?

2016. márc. 10. 21:40
 1/9 anonim ***** válasza:
86%

Te se piszkáld őket, hogy mennyire egészségtelenül esznek. Ha téged bántanak, mondd el nekik, hogy te pusztán egészségesen étkezel és sorold fel, hogy miket ettél aznap. (Ha valóban nem éhezel) Akkor látni fogják ők is, hogy az nem kevés.


A súlyod pedig egyáltalán nem átlagos, hanem alultáplált.

2016. márc. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Már nem azért de te nem sovány vagy, hanem kórosan gebe. Ez brutálisan kevés. Kb 52 kg lenne az ideális testsúly.
2016. márc. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%

"164cm es 41 kg vagyok, ami szerintem teljesen atlagos suly. " te vagy troll vagy, vagy nagyon hülye...


"Mit tudnek csinalni hogy ne legyek a top tema?" felszedni 5 kg zsírt és 10-15 kg izmot, hogy ne úgy nézzél ki, mint egy sétáló csontváz...egyáltalán menzeszed van még?

2016. márc. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Elsőnek köszi a tippet! Egyébként nem gáz, 14 vagyok, tehát nemtom egyáltalán nem éhezek meg semmi, csak odafigyelek arra hogy mit kajalok!🙂
2016. márc. 10. 21:56
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

"164cm es 41 kg vagyok, ami szerintem teljesen atlagos suly"


Ez egyáltalán nem átlagos, hanem rettentö keves súly a magasságodhoz.

A gond veled van egyébként is, ha te beszólsz másokak, hogy ök mit és mennyit esznek, akkor ezt ök ugyanúgy megtehetik ök is.

2016. márc. 10. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Utolso en nagyon sokaig elengedtem ezeket a beszolasokat a fulem mellett es csak utana kezdtem el nekik visszaszolni
2016. márc. 10. 21:58
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Ha ezt te átlagos súlynak gondolod, akkor testképzavarod van, ami orvosi segítséget igényel.
2016. márc. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

" Kb 52 kg lenne az ideális testsúly. " Jól írta neked.

41 kg az nagyon kevés, a 46-48 kg is, szerintem.

Te így érzed jól magad, legyen...

( sok éve a kb 148 cm magasságomhoz 42 kg társult. azt mondták sovány vagy. nem is éreztem magam túl jól így )

Melohelyen ha eszünk, nem csodálkoznak ha keveset eszek, hisz mini felnőtt vagyok ;)

Nem szóljuk meg egymást...

2016. márc. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
10 cm-rel alacsonyabb és majdnem 10 évvel idősebb vagyok nálad, de én a 40 kilót sem érem el. :) És teljesen egészséges vagyok minden téren (orvosi vizsgálatok), csontjaim se látszanak ki, egyszerűen csak karcsúak vagyunk! (Én megengedek magamnak chipseket meg édességeket.) Engem nem gúnyolnak, csak tanácsolják, hogy egyek többet, ezt viszont nem fogadom meg. Egy nagy étkezés után a nadrágomat sem lehet begombolni! Inkább maradjunk vékonyak, mint feleslegesen hájasak.
2016. márc. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!