Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti odafigyeltek a párotok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti odafigyeltek a párotok teljes érzelmi állapotára?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha épp történik vele valami ami elrontja a kedvét segítetek neki feldolgozni ?
2015. aug. 25. 03:25
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Igen. Jo parkapcsolatban torodunk a parunkkal Tehat ha banatos kutyakotelessegem segiteni neki. Azert is vagyunk, hogy tudjunk tamaszkodni a masikra nehez idokben.

18/L

2015. aug. 25. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én oda szoktam, de nem igazán kaptam meg ezt viszonzásul..
2015. aug. 25. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Egy csapat vagyunk. Ha egyvalaki gyengül, mindenki gyengül. Segíteni,törődni a másikkal nem kedvesség kérdése. Alapvető dolog egy stabil kapcsolatban. N32
2015. aug. 25. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Mumusan ***** válasza:
Nem minden esetben. A hisztijeivel magára hagyom. Már megtanultam kezelni az érzéseit, indulatait. Hirtelen haragú sajnos, de ilyenkor faképnél kell hagyni. Bánatos nemigen szokott lenni, mert minden amit szeretne azért küzd, és eléri.
2015. aug. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Költőnő? ***** válasza:
amikor picsogás van, először meghallgatom; persze. Aztán elmondom a meglátásom. De azt senkitől nem szeretem, az uramtól se, ha sajnálja magát csak és mégsem tesz ellene semmit. Nem bírom elviselni a rinyálást. Az más, ha vkinek valós problémája van és még nem tudja rá a megoldást. De ha már tudja, csak gyáva/lusta tenni, az az ő dolga, más életét én nem élhetem, nem is akarom. Ugyanezt várom felém is. Ha picsogok, csesszenek fültövön, h magamhoz térjek. Nálunk ez működik eddig.
2015. aug. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha hagyja, akkor igen. De ha csak magában rágódik, nem jelzi , hogy mi a baj, hogy segíthetnék, akkor csak az én kedvem is elromlik.
2015. aug. 25. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Igen, de csak akkor beszélgetek vele ezekről a dolgokról, ha igényli, szívesen megnyílik és beszél róla, ha meg nem, akkor nem faggatózom, nem osztogatok kéretlen tanácsokat stb., és tiszteletben tartom, hogy időnként magában dolgoz fel dolgokat úgy, hogy nem akar róluk beszélni.


(Egyébként én is ugyanígy vagyok ezzel bizonyos témákban.)

2015. aug. 25. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálok segíteni, amikor csak tudok.

Tudom, mikor kell csak hozni egy sört és kiülni vele valahova, akkor beszél, egyébként nagyon zárkózott.

2015. aug. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!