Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Valaki, valami?

Valaki, valami?

Figyelt kérdés
Szóval igen-igen a megszokott uncsi téma lesz.. Szóval fogyni szeretnék és tudtok ajánlani nekem olyan inspiráló ötleteket, hogy bármikor ránézek arra a valamire akkor elmegy a kajátol a kedvem.. vagy abbahagyom az evést tőle?! :)
2016. ápr. 12. 20:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Ráállsz a mérlegre előtte.:D
2016. ápr. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megnézel egy videót mondjuk egy aranyos kiscica kibelezéséről.
2016. ápr. 12. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szedj kutyaszart és rakd bele! Amúgy meg ne egyél édességet, minden nap fuss, felülés stb. Egyél gyümit, zöldséget és ennyi...én is fogyni szeretnék: pacsi!!!!!
2016. ápr. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
lifetilt ;)
2016. máj. 4. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Állj be nyuszinak legelj füvet :D. Viccet félretéve ha bármikor enni támad kedved egyél zöldséget de ne burgonyát hanem aminek alacsony a kalória és szénhidrát tartalma.Az legjobb benne egy kiló után feladod és nem eszel többet,tüntesd el az édességet, mondjuk én úgy csináltam én ettem a csirkét és a zöldséget némi rizzsel a többiek bizony a finom édes,krémes sütiket az eleje kemény volt de hozzá szoktam és egy bizonyos idő után már nem is érdekelt a nassi.Gondolj arra hogy milyen jó fogsz kinézni ha lefogysz képzeld el a vonalaidat és ahogy a csődörök vagy a tüzes kancák nyál csorgatva utánad fordulnak,és persze ez szerintem az elsődleges szebb látvány lesz tükörbe magadnak is jobban fogsz tetszeni,és igazi csődör vagy igazi szenvedélyes kanca lesz belőled,és akkor ah elélvezel saját magadtól még fiú vagy lány se kell,egyszerűen magadra fogsz maszturbálni.Ez vár rád hát nem csodálatos ezért megéri lefogyni. Sok sikert hozzá.
2016. máj. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!