Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudnátok ajánlani jó természet...

Tudnátok ajánlani jó természetgyógyászt?

Figyelt kérdés
Budapest-Gyöngyös környékén keresek természetgyógyászt. Nem vagyok otthon ebben a témában, de valaki olyat keresek, aki esetleg masszázs, csontkovács, pszichológus, relaxáció, meditáció dolgokkal is foglalkozik. Lehet, hogy egy természetgyógyász ezt mind csinálja? Nem vagyok teljesen tisztában ezzel, de olyat keresek, aki nem csak hókuszpókol, hanem tényleg tud segíteni. Illetve aki járatos ilyesmiben mennyibe kerülhet egy-egy találkozás?
2016. ápr. 29. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én voltam Budapesten az Ormos intézetben. Kezelőorvosom egy ferdeszemű volt, nagyon meg vagyok elégedve vele. Három kezeléssel rendbe tette a lumbágóm. A nevét megírom privátban, ha Ő hozzá kérsz időpontot. Az intézet telefonszámát keresd meg a neten.
2016. máj. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azt megköszönném!:)
2016. máj. 7. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!