Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Jó csontkovácsot, természetgyó...

Jó csontkovácsot, természetgyógyászt keresek, lehetőleg Heves, vagy Pest megyében. Ki lenne az szerintetek? Tudnátok ajánlani valakit?

Figyelt kérdés
2013. okt. 11. 08:59
 1/4 A kérdező kommentje:
Esetleg telefonszámot is szeretnék kérni.
2013. okt. 11. 09:00
 2/4 anonim válasza:

Szia!

Akit ajánlok Keszthelyi Csabának hívják, tel.száma: 30/229-3773. Rendel Budapesten és Nyíregyházán is. Nagyon elismert szakember, sok sportoló is jár hozzá. Nekem sokat segített.

2013. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Üdv! Én tudok egy nagyon jó csontkovácsot teljesen fájdalom mentesen dolgozik és nagyon nehéz eseteket is tud kezelni. Én is hozzá jártam minden nap fájt a hátam és 1cm eltrés volt a két lábam között és a lúd talpam is nagyon fájt már az első kezelés után elmúltak a fájdalmaim lassan már 1 éve járunk oda. A neve Sarkadi Péter a tel szám:(70) 418 0682 facebookot is adhatok: [link]

Egy gond van: Borsodban van

2013. okt. 18. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat! Ha esetleg valaki tudna még ajánlani másokat is, az nyugodtan írjon!
2013. okt. 21. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!