Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Motiváció a fogyásra. Hogy...

Szerelmeslány13 kérdése:

Motiváció a fogyásra. Hogy vegyem rá magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok.20 kg fogyásra lenne szükségem.El tudnám érni de épp ez a baj hogy tudnám.Egy füzetbe le írta mit kéne tornáznom és táplálkoznom de egyszerűen mindig kudarcba fullad.Szeretnék motivációkat kérni.Az osztályban 7 lány van a volt legjobb barátnőm pedig összeállt 3 lánnyal az osztályból így most ők a menők meg a soványak.

Mikor elmegyek mellettük mindig cikiznek de még ez sem motivál.

Nálunk az osztály elég összetartó.A fiúk felnőttesen,parasztosan,romantikusan és egyben elég viccesen viselkednek így nagyon bírom őket.A 4 csajjal (akiket említettem)beszélő viszonyban vagyunk úgy ahogy,és van egy fiú akit bírnak úgy mint barát és én is.Mindig hülyéskednek nekem meg ég az arcom amikor hozzámszól mert csak rám kell nézni...tudom hogy képes vagyok rá,csak valahogy rá kell venni magam.Úgy szórakoznék mindenkivel az osztályban.De tudom,mindenki csak lenéz ezért szeretnék változtatni.Karácsonyig lenne a cél.De persze utánna lenne az alakítás számomra nem elég fogyni.

Lehet egy csaj csont vagy deszka ha alakja nincs.

Valami motivációt kérhetek?Tehát hogy vegyem rá magam hogy csináljam ezt végig.Ráadásul van egy fiú aki nagyon tetszik csak ahj nem szeretnék kezdeményezni amég ilyen vagyok.Ráadásul egy-két rosszalló dolgot is mondott rólam amik hát talán tőle esett a leg rosszabbul.Szeretném egyszer jól érezni magam.

Segítsetek légyszii!


2016. okt. 20. 16:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány kiló, hány centi vagy? Addig semmilyen válasznak nincs értelme. De ha egy fiúnak tetszel, akkor a külsődtől függetlenül a személyiséged miatt fogsz, ha meg csak a külsőd tetszik neki, az semmit se ér, az nem kapcsolat.
2016. okt. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

164cm/70kg:((

Tudom de ez a 21.század itt a belső annyira nem fontos.

És már említette hogy járna velem.

Meg ő van vagy 65 kg magassága miatt én meg úgy 70 hogy szeretek enni. :/

2016. okt. 20. 16:50
 3/8 anonim válasza:

[link]

Kedvenc videóm :3

2016. okt. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz lefogyni, akkor ne tedd. Ha akarsz, akkor nem kell "rávenni magad". Döntsd el, hogy mit akarsz.


"Mindig hülyéskednek nekem meg ég az arcom amikor hozzámszól mert csak rám kell nézni..." - erre viszont mondani fogok egy elég elkeserítőt. Az önbizalom mértéke általában 2-3 éves korra véglegesen kialakul, és csak nagyon kis mértékben lehet rajta változtatni. (Az önbecsülést lehet növelni, de az máshol hat, a zsigeri reflexeknél egy helyzetben az önbizalom a ható tényező.)


"ez a 21.század itt a belső annyira nem fontos" - attól függ, mit keresel egy kapcsolatban.

2016. okt. 20. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ne akarjál 20 kilót fogyni, legfeljebb tízet. Majd ha elkezdtek járni, és szerelmes leszel, jön az magától.
2016. okt. 20. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
13 éves vagy? Nősz még 10 centit, és már nem is lesz rajtad annyi plusz kiló. Ne fogyni akarj, hanem egészséges lenni. Egyél minél több zöldséget és 1-2 gyümölcsöt minden nap, és kerüld a cukrot, az összes üdítőt és a pékségekben kapható kalóriabombákat. Mellette pedig tornázz, mozogj, izmosodj. Más nem kell, fejlődésben, növésben vagy. A soványság nem menő, főleg, ha valaki a koplalástól, "salátaevéstől" anorexiás lesz.
2016. okt. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia! Legjobban a futástól lehet fogyni, kitartást és kondit is növeli. De ne mások miatt akarj fogyni. MAGAD miatt, a saját egészséged érdekében, hogy TE jól érezd magad a bőrödben, ne azért, hogy a többiek mit mondanak. Már az is valami, hogy megszületett a fejedben a gondolat. Nekem ha nincs kedvem edzeni akkor elkezdek felöltözni és indulok is, mielőtt túlságosan erőt venne rajtam a lustaság. Nagyon nehéz az elején, de ahogy látod majd a sikereket, annál jobban fog motiválni. Én szorítok neked és támogatom a fogyásod. Nem kell a hülye duma, hogy fogadd el magad stb. Menni kell és csinálni kell a saját érdekedben, mert neked lesz jobb! Arról nem beszélve, hogy utánna te válogathatsz a srácok közül.

Minden jót :)

2016. okt. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazuk volt az előzőknek. A fogyókúra sosem hoz tartós megoldást, teljesen értelmetlen. Inkább válts életmódot. Ne csak karácsonyig, hanem örökre. Elég annyi, hogy holnaptól nem eszel semmi olyat, amiben finomított cukor van. Nagy döntés, de csak az első pár hét nehéz, utána természetessé válhat. És szinte önmagában is garantálja a fogyást + egész életen át tartó normál súlyt koplalás nélkül. Persze így kiesik az összes üdítő (100%-os gyümölcslén kívül) meg az összes bolti édesség. Viszont megtanulhatsz otthon egészséges, pl. zabpelyhes sütit készíteni nádcukorral vagy mézzel, nyírcukorral. Én mióta ezt tartom, eszembe sem jut a testsúlyom, mert pont ideális. Régebben meg állandóan ezen kattogott az agyam.
2016. nov. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!