Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy motiváljam magam a fogyásra?

Hogy motiváljam magam a fogyásra?

Figyelt kérdés
Kb 1 éve fogytam 5-6 kg-t, de sajnos karácsonykor visszaszedtem valamennyit. Nagyon idegesít, de sajnos ha egyszer elkezdek enni, nem tudom abbahagyni. Nem tudom mivel motiváljam maga, mivel most se vagyok kövér egyáltalán, szimplán idegesít az a 2 kg.

2013. jan. 13. 19:59
 1/7 anonim ***** válasza:
Gondold el hogy a pasid más sovány nőkre veri a farkát... a tökéletes alakjuk miatt... te meg csak azért vagy hogy mikor ezekre a nőkre felizgul kitudja élni magát,de a tested helyett az övékét képzeli oda. Hidd el ez elég motiváció tud lenni.
2013. jan. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
a pasim volt barátnője kerekebb, mint én...más?
2013. jan. 13. 21:56
 3/7 anonim válasza:
első válasz de rossz :D én úgy motiválom magam h van egy kedvenc képem magamról a hűtőn,a szekrényben a kedvenc ruháim vannak elől amikbe szeretnék visszafogyni.
2013. jan. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyszerű. Rossz a kérdésed.


Motivációd van: nem vagy elégedett magaddal. Szimplán csak sz.art eszel, tehát nem a motiváció hiányzik, hanem az elhízással kapcsolatos elméleti tudás.


Például, ha zöldségből és húsból annyit ennél, hogy utána már nem ennél kenyeret, tejet, édességet, krumplit etc. akkor nem híznál, sőt fogyhatnál. Nem végtelen elhatározáson és akaratosságon múlik az élet.. hanem tudáson, észen!

2013. jan. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Meg pénzen.....
2013. jan. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

anyukád is rossz.

kérdező: dagad vagy!

2013. jan. 14. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
47 kg vagyok...
2013. jan. 14. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!