Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Látott már valaki 100%-os,...

Ildikó60 kérdése:

Látott már valaki 100%-os, zöld színű stevia édesítőszert?

Figyelt kérdés
A stevia néven kapható édesítőszerek 95%-a eritrit, és csak 5%-a stevia. Kíváncsi vagyok, mivel édesítik a gyártók azokat az élelmiszereket, amire azt írják, hogy steviával édesítve. Amerikai főzőműsorokban láttam már zöld színű steviát, ami logikus, mert az itthon is kapható stevia növény zöld. Ilyen édesítőszert viszont itthon még nem láttam.

2017. máj. 23. 20:28
 1/3 anonim ***** válasza:
Stevia levél (szárított) vagy annak őrleménye, amit láthattál, az zöld. És igen, láttam már. Herbaházban vagy Mediline-ban érdemes ilyet keresni. De pl. kertészetben láttam árulni idén tavasszal stevia palántát is.
2017. máj. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. A szárított stevialevél teát jól ismerem, nekem is van. Vettem már cserepes steviát is, de 550 forint volt, és nagyon hamar "lelegeltem". A főzőműsorban a steviaport sütemény tésztájába tették,de valóban lehetséges, hogy nagyon finomra őrölt stevialevél volt.
2017. máj. 23. 22:10
 3/3 anonim ***** válasza:

amazonrol (kulfoldrol) tudsz rendelni

mi a frontier coop powder stevia-t hasznaljuk


a feher szinut keruld el, tele van vegyszerrel :(

2017. szept. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!