Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » S. O. S! Nagyon elkezdett...

S. O. S! Nagyon elkezdett hullani a hajam! Mit tudok tenni? DM hajvitamin segít? Vagy kivel nézessem meg?

Figyelt kérdés
18 éves vagyok, vállig érő hajam van, nagyon dús és eddig nem hullot! Nemrég Bánfi sampont használtam attól nagyon kezdett hullani.. utána vissza áltam a régi samponomra és ez már 3 hónapja volt, de a hajam még mindig nagyon hullik! Hajmosás után mikor beletúrok a hajamba akkor csomó hajszál benne marad a kezemben. A DM hajvitamin tud ezen segíteni? Vagy kivel nézessem meg? vagy mit tudok tenni ellene???

2017. jún. 14. 18:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Haziorvosoddal
2017. jún. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első körben háziorvos, vérvétel, laborvizsgálatok. A többit megmondja ő.
2017. jún. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem már több mint 6 hónapja hullik,a laborom jó lett.

A Bánfi semmire se jó,nekem mosáskor rengeteg kihullott tőle. Ami nekem bevált az a sörélesztő és az Alpecin sampon,igaz nem olcsó de pár mosás után lényegesen kevesebb hullik.

2017. jún. 14. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
eloszor haziorvosodtol kerj beutalot vervetelre,meg kell nezetni hogy nincs e vashianyod,valami gyulladas,ami mar a vereden is latszik es a TSH erteket,ami a pajzsmirigy hormonja,mert pm alulmukodestol pl lehet. kezdj el eros multivitamint(ami testepitoknek van,biotech,scitec) szedni illetve forcapil kapszulat,ha megengedheted magadnak. sampont valts hajhullas ellenire de ha mas nem is,gyogynovenyesre,pl yves rocher termekek,hogy minel kevesebb irritalo osszeveto legyen benne. ha a verkep nem mutat semmit,akkor borgyogyasz,engem a borgyogyasz elkuldott szajsebeszeti rontgenre,hogy nincs e foggyulladas valahol,ami rejtett gocot okoz. ful-orr gegesznel nezesd meg hogy nincs e mandulagyulladasod,ha van meg mandulad. nagyon fontos a nogyogyasz,nogyogyaszati uh-gal,mert lehet cisztad,ami szinten hajhullast okoz. ezek jutottak hirtelen eszembe en is epp egy hajhullos kivizsgalast viszek vegig,azert tudok ennyi mindent. remelem megoldodik!
2017. jún. 14. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat!:)
2017. jún. 14. 18:49
 6/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk az is igaz hogy mostanában nagyon sokat idegeskedtem meg stresszeltem a vizsgák és egyéb családi gondok miatt.
2017. jún. 14. 18:51
 7/9 anonim ***** válasza:

Sajnos nehéz megtalálni az okot. De általában nem rögtön hullik a haj hamem pár hónappal a gyulladás kialakulása vagy a sresszes időszak után.Persze rossz fog, vagy sokminden amit már.felsoroltak is okozhatja de szimplán a stressz vagy vitaminhiány is. Nekem már.sokszor hullott erősen. Volt, hogy a.revalid kapszula állította meg, még tudom ajánlani a dercos ampullát. Sajnos ezek elég drágák és ha nem tudod az okot akkor vagy segítenek vagy nem. De ártani biztos nem ártanak. Sampon sajnos szimplán erős hajhulláson nem segít. A hajhagymákat belülről is kell táplálni. De ha mindenképp sampont akarsz állítólag a nizoral tesztjei során tapasztaltak hajnövekedést és dúsulást. Én most eut fogom kipróbálni meg a tökmagolajat. Állítólag az is jó hajhullásra, ezt megenni kell nem a hajra kenni. 🙂 azt is érdemes megnézned, hogy tőből esik e ki vagy csak letörik, mert az utóbbinál lehet.néhány.hajpakolásegoldja a gondod

Ha a fejbőröd is viszketeg sebes arra van egy nagyon jó sampon. Dm-ben árulják. Kb 2000ft egy flakon. Talán neutrogena a márkája. Viszkető fejbőrre feliratút vegyél. Nekem az első mosástól elmúlt. Azért menj el minél előbb az orvoshoz is.

2017. jún. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a stressz a legártalmasabb. Vágass egy pihentető "csibészesen" rövid frizurát.
2017. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Nem tudom pontosan hol lehet kapni, de a Dr. IMMUN nevezetű sampont nekem nagyon sokat segített, rá van írva hogy 25 féle gyógynövényből áll, és fehér a flakonja. Hatásos!
2017. jún. 17. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!