Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogy foggyak le a nyár végére...

Hogy foggyak le a nyár végére gyorsan?

Figyelt kérdés
Le szeretnék fogyni a nyáron mert nem jó érzés kicsit ducin a strandon lenni bikinibe! 13 éves vagyok, kb 160cm és 68k.:(
2017. jún. 18. 16:06
 1/8 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy az évek alatt felszedett túlsúlyt nem lehet leadni 1-2 hónap alatt.
2017. jún. 18. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Áristom-diétával: 1 karéj száraz kenyér és 3 liter víz. Naponta.
2017. jún. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Hogyan fogyjál?

Vegyél egy pontos mérleget, és egy hétig írd össze, hogy mit és mennyit eszel és iszol. Legyél nagyon becsületes, a futtában bekapott egy falat akármi is szerepeljen a listádon.

Hét végén ülj le, és nézd meg, mennyi üres kalóriát fogyasztottál.

Ha ezeket elhagyod, és általában a mennyiségeket lecsökkented mondjuk a 2/3-ukra, szerintem fogyni fogsz. Ha a rizst, fehér kenyeret, zsíros felvágottakat és a többi magas kalóriatartalmú dolgot valami kalóriaszegényebbre cseréled, az is segít.

És persze mozogj, de ne egyél emiatt többet.

2017. jún. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Utolsó ezzel csak tönkrevágja a szervezetét. Így kezdődik a jojó effektus
2017. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Bocs, a 2.nak akart menni
2017. jún. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Kedves 2-es!

Nem kéne ilyeneket írni egy 13 évesnek! Még a végén kipróbálja.


Kedves 13 éves!

Eszedbe ne jusson! Kevesebb kalória és több mozgás, az jó, de fehérjére, vitaminokra, ásványi anyagokra, rostokra, de még zsírra és szénhidrátra is szükséged van. Csak az utóbbi kettőből valószínűleg kevesebbre, mint amennyit eddig ettél.

2017. jún. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Ezt a listás dolgot ki próbálom! :) És ma is rengeteget mozogtam. Szerintem holnapra jó kis izom lázam lessz de nem baj! :D
2017. jún. 19. 02:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Hány kg akarsz lenni?
2017. júl. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!