Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Haznál itt valaki a boltban...

Haznál itt valaki a boltban vásárolt műanyag csíráztató tálat? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Erről beszélek:

[link]


Itt és most leszögezném, hogy engem nem érdekel a bio életmód. Én nem azért akarok csírát termeszteni, mert annyira egészséges életmódot akarok élni. Egyszerűen csak szeretem a csírákat, mert nagyon jó az ízük és nem akarok a boltban többszáz forintokat költeni egy toboz csíráért. Ráadásul olyat ehetnék, amilyet akarok.


Ezért úgy vagyok vele hogy jobban megérné otthon termeszteni. Kérdés, mennyire használható ez az edény?


2017. aug. 18. 22:21
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már több mint egy éve használom ezt a fajta csíráztató tálat, nyugodtan vedd meg. Semmi nehézség nincs a használatában.

Annyi a külömbség, hogy nekem sárga!:D

2017. aug. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!