Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülêsnél nyelvpiercing...

Nyuszmoo kérdése:

Szülêsnél nyelvpiercing (műanyag), és kontaktlencse maradhat? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Vigyek be szemüveget is azért? Nem tudom lesz-e erőm be meg kivenni a kórházban.
2014. nov. 24. 09:09
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
73%
NEm lehet kontaktlencsében és piercingben szülni. Kivetetik veled előtte. Tehát vigyed a szemüvegedet, de úgyis azt is levetetik.
2014. nov. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet piercing? :O jó hogy bele olvastam a kérdésbe :)

Akkor ki veszem majd én is. :)

Mondjuk messze van még :)

2014. nov. 24. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De vajúdásnál még nem, ugye? Mert nem örülnék ha benőne.ami kb 10 perc.:-\
2014. nov. 24. 09:22
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Hogy nőne már be egy nap alatt? Mindenféle ékszert célszerű kivenni kórházban, de amúgy is kivetetik. Egy az, hogy a saját biztonságod érdekében, a másik, hogy az esetleges komplikációk érdekében, ha ne adj Isten valamiért altatni kéne, nem igazán lenne helye a szádban a piercingnek. Persze nem így lesz, ne aggódj, nem olvasok rád, de ez miatt vetetik ki.

A kontaktlencse minek a szemedbe a vajúdásnál, aztán meg valószínűleg ki is könnyeznéd. Egyes nőknek kicsit be is szokott vérezni a szeme, szóval ezek után gondold át...

2014. nov. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Mióta van piercing a nyelvedben?


Nem nő az be 10 perc alatt...


Nekem egy műtét miatt ki kellett vennem a nyelvemből a piercinget, 2 napig nem volt bent, az alatt sem nőtt be. Akkor volt 4 éve piercingem.


Picit több, mint 10 év után vettem ki a nyelvemből, poénból pár hónappal később megpróbáltam visszatenni. Nehezen, pici fájdalommal, de vissza tudtam tenni.


A szülést nem tudom, csak azért válaszoltam, mert olyan hamar azért nem nő össze. Bár gondolom minél régebben van piercinged, annál nehezebben nő össze.


Én már nem tudnám betenni a nyelvembe, de 2,5 éve vettem ki.

2014. nov. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
73%

Kontaktlencsében szültem, nem vetették ki velem, kb senkit nem érdekelt, hogy bent van-e vagy sem.

A dokimat megkérdeztem előtte, idézem a válaszát: "miért ne lehetne bent? Homályosan akarja látni a gyereket?"

2014. nov. 24. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Benő , ez tapasztalat, kb 10 év után....lencse nélkül nem látok...igen, szeretnék látni szülésnél, bocs... Tudom milyen a szülés, volt mâr benne részem, de akkor ezek nem álltak fenn.
2014. nov. 24. 09:35
 8/21 anonim válasza:
63%
én pl FÉM nyelvpiercinggel szultem és látta a doki semmit nem szólt még. mondta h jól áll :) szoval nem kell ki venni
2014. nov. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ez orvos, illetve kórház szabályzat függő, hogy kiveteti e vagy sem. Nem mindenki vállalja a kockázatot, hogy bent hagyhatod és utána meg gond esetén majd vakarózhatsz, meg ígyúgy a hülye orvosok...
2014. nov. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a dokiddal beszéld meg, mert kórház/orvos függő, hogy engedik e vagy sem hogy maradjon. Nálunk pl. az volt a szabályzatban, hogy nem lehet ékszer az emberen szülés közben.
2014. nov. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!