Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Hogyan nez ki a buzacsira...

Hogyan nez ki a buzacsira mag, ami csiraztatasra alkalmas?

Figyelt kérdés
Vettem egy zacsko Denes Natura buzacsirat.A termek maga nagyon apro, kb 2x2 mm es kis lapocskak.Azt hittem, hogy ezt is lehet csiraztatni, de pl egy weboldalon, ahol ezzel foglalkoznak, nagyobb magokkal dolgoznak, igy nem tudom, hogy ez alkalmas-e a csiraztatasra, vagy felejtsem el es vegyek masikat?

2018. jan. 15. 12:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért van külön búzacsíra mag? Minden életképes mag alkalmas a csiráztatásra ha nem vegyszeres.
2018. jan. 15. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A búzacsíra már egy kész termék. Azt már nem kell és nem is lehet csíráztatni.
2018. jan. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2018. jan. 15. 15:32
 4/5 A kérdező kommentje:

Akkor esetleg meg tudna nekem mondani valaki, hogy a kepen lathato termek micsoda, es hogyan keszult?Ill mire jo?A buzacsiraban az jo, hogy frissen esszuk nem?Ez meg szaraz....En azt hittem ezek pici magok...

[link]

2018. jan. 15. 15:34
 5/5 anonim ***** válasza:
A fenti képsorokban látni csíráztatott búzát, a tasakban ugyanaz a termék, csak feldolgozott - sajtolt, szárított állapotban. Mindkettő fogyasztásra alkalmas, pl. egy kávéskanállal teszel a joghurtodba, vagy kellő mennyiséget más ételbe. Eltúlozni sem szabad, mert emésztési panaszokat okozhat.
2018. jan. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!