Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Most mit csináljak?

Most mit csináljak?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom hogy eggy kicsit túlsujjos vagyok.Anyukám azt mondja ebben a korban nehogy el kezdjek fogyókúrázni mert akkor oljan beteg leszek hogy ha akarok is,nem fog sikerülni vissza hiznom.55kg.vagyok,165cm. ez sok?Hogyha igen mit csináljak?

12/L



2018. jan. 24. 13:11
 1/6 anonim ***** válasza:
20%
65 kg esetén lennél masszív, 70 kgtól túlsúlyos .
2018. jan. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Hát igen, a helyesírásodra kéne inkább ráfeküdni és nem bromságokon agyalni.
2018. jan. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
165 centihez ez éppen jó súly, nem vagy túlsúlyos. Ne akarj az anorexiás, cérnavékony csontikhoz hasonlítani, mert az nem szép. Ráadásul nem is egészséges ha nem táplálkozol ebben a korban megfelelően, változatosan.
2018. jan. 24. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Tehát akkor ez normál?Mert egyszer mérem magam 51,másodszor akkor már 55,pedig pont ugyan ugy nézek ki mint korábban.De az osztályba vannak lányok akik 11 évesek 150 körüliek és 40 alatt vannak,én őket nagyon szépnek gondolom
2018. jan. 24. 17:19
 5/6 anonim válasza:
69%
A testsulyod jó, sajnos a gondolkodásoddal van nagy probléma! Majd ha idősebb leszel rá jösz..
2018. jan. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A testsúlyod pont átlagos a magasságodhoz képest. Viszont nem mindegy hogy az a kuló izom vagy zsír.

Fogyókúrázni semmi jéppen se kezdj el. Egyél mindendent és eleget. Ha elégedetlen vagy magaddal, menj el heti 2-3 alkalommal suli után sportolni vagy futni. Az biztos nem árt,csak használ.

2018. jan. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!