Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Kiwisun szolárium?

Kiwisun szolárium?

Figyelt kérdés
Egyik nap voltam ott szolizni és egyből feltűnt, hogy mi ott az a kellemes illat. Egyszer vettem "antistressz" illatú szappant, és annak volt hasonló illata. Nem tudom mi, de valamitől nagyon jó illat van ott. Valaki esetleg tudja, hogy mi?

2018. febr. 9. 20:05
 1/2 anonim válasza:
0%
Én sajnos nem tudom a választ de megkérdezhetnéd a szoláriumban a dolgozóktól
2018. febr. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
0%
A szoláriumban dolgozók mind a megszokott rizsát nyomják... Valamennyivel biztos jobb, de kicsit sárgás színt ad. én sima szolit használok és teljesen megfelel, ráadásul sokkal olcsóbb (azért a sima "normál" szoláriumokból is van rossz, úgyhogy csak óvatosan)... ha 2 havonta 1-szer használod semmi kártékony hatása nincsen a "normálnak" sőt, még jót is tesz, de csak max. havonta 2-szer járj szoliba!! Ez csak az én véleményem, de szerintem a kiwisun egy humbuk és csak a pénzedet szívja. Remélem tudtam segíteni :)
2018. febr. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!