Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Kombinált, nagyon érzékeny,...

Kombinált, nagyon érzékeny, pattanásosodásra hajlamos bőrűek, ti milyen arc és testápolót használtok?

Figyelt kérdés

Olyan testápolót keresek, aminek viszonylag szép az INCI-je és nem tartalmaz magas komedogén indexű anyagokat.


Próbáltam eddig néhány féle bababőrre való testápolót (johnson's-ból a rózsaszínt és a sárgát, és a babylove sensitivet) de iszonyatosan csípték a bőrömet, amit nem is értek, hiszen bababőrre tervezték!

dove testápolót használtam még, de az is csípett és garnier arcápolót (szőlőmagosat és bőrfeszesítős piros dobozosat), de az sem vált be, mert teli lettem tőlük piros kiütésekkel, ráadásul még be is fulladtam, mert van egy enhye illatszer allergiám és nagyon erős volt a parfum benne.

A kókuszzsír az nem csíp, viszont attól is kipattogok.

Alverde baba testápolót használok jelenleg, az minden tekintetben megfelelne, mert nem csíp, nem irritló az illata, viszont a hidratáló hatása 0 és fáj, húzódik a bőröm és hámlik, hiába kenem.



2018. ápr. 3. 12:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Az okot keresd. Hormon, savasodás. Amúgy a svéd csepp nevű szert alkalmaztam erre, külsőleg kell ecsetelni a problémás részt.
2019. jan. 11. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!