Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Elhasznált papírzsebkendőt...

Elhasznált papírzsebkendőt hová dobjátok?

Figyelt kérdés
Persze helyszintől függ.én ha itthon vagyok,mindíg a WC-be dobom,ha valamennyire tudom "tartalékolni" akkor a munkahelyemen is.helyes ez így? vagy dobjam a kommunális (házi) szemétbe?

2018. szept. 16. 22:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%

A klotyóba azt kell dobni ami odavaló, vagyis a klotyópapírt.


Minden másnak a kukába kell mennie.

2018. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
79%
Nekem attól eldugul, mert más a papír minősége. Őszintén szólva sosem láttam még olyat, hogy valaki papírzsebkendőt a wc-be dob. A kukába szokták.
2018. szept. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%

Kukába. Ha megtelik a benti akkor meg kiviszem a nagyba.

Egy-egy darab zsebkendőért nem fogok annyi vizet elpazarolni hogy a wc-be dobáljam.

N

2018. szept. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hmmm! magyarázkodnom kell úgy látom!egy fújás után még nem dobom ki a zsepit.régimódi, amolyan paraszt embör vagyok,van hogy akár két nap alatt telik meg egy papir zsepi.(lehet fújolni!_! és amikor bedobom a wc-be nem húzom egyből le, mert nem a "kakipolcra" hanem oda a lukba dobom és akkor húzom le ha pisilek, v. uram bocsá, kakkantok,tehát nem jár + víz fogyasztással.évek, évtizedek óta így csinálom, soha nem volt dugulás a mellék helységben. a leírtak tükrében továbbra is várom a véleményeket.
2018. szept. 16. 22:51
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
Jó, és akkor most mi van? Azt kérdezted helyes-e ez így. Szerintünk nem. Erre megmagyarázod, hogy de helyes. Akkor mit akarsz...
2018. szept. 16. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
68%
Én nem nézegetném, hogy ott rohadjon, bomoljon a papír a vízben. A szemetesbe dobom. Nálunk mindenki.
2018. szept. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
jó, hát ha a többség azt mondja hogy a szemétbe dobjam, akkor változtatok a szokásaimon és oda dobom.azért tettem fel a kérdést hogy mi a helyes.nem állítottam hogy én csinálom jól,azért kértem véleményeket,én csak elmondtam az én véleményem. de ha eddig rosszul csináltam,megkövetem magam, és holnaptól a kukába dobom.értek én a jó tanácsokból, mert van ám itt kúltúra!!
2018. szept. 16. 23:13
 8/15 anonim ***** válasza:
57%
Nem kell változtatni a szokásaidon amennyiben ez így neked megfelel. Senki nem fogja számonkérni.
2018. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
(eddig) utolsó ! de szeretném minél jobban védeni a környezetet!
2018. szept. 16. 23:20
 10/15 anonim ***** válasza:
57%
Akkor inkább használj textilzsebkendőt!
2018. szept. 17. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!