Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Ti melyik Magnéziumot használj...

Ti melyik Magnéziumot használjátok? Magnoszol, Magne B6, stb.

Figyelt kérdés
magnézium

2018. okt. 9. 15:40
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

Még egy szavazat a BioCo készítményeire, citrátos magnézium van benne és nem is drága. Van B vitaminos magnéziumkészítményük is.

Figyelj, hogy ha kalciumot is szedsz, akkor teljen el köztük pár óra (nekem ezt a válaszomat szokták mindig lepontozni, mert valaki egyszer látott kalcium+magnézium készítményt egyben, és azóta arra esküszik...)

2018. nov. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Köszi. Most vettem Bioco-t,tesztelem.
2018. nov. 9. 08:22
 13/17 Ignis Subdialis ***** válasza:
84%

Egyébként Gyula__ szerintem nem a BioCo magne-citrát termékről, hanem a BioCo Szerves magnéziumról írt, ami drágább, mert ~30 Ft-ra jön ki 100 mg. A hordozóvegyület ugyanaz - magnézium-citrát, csak kevesebb magnéziumot tartalmaz, meg kevesebb tablettát is... Ennél a terméknél meggyőződésem, hogy csak marketing célból gyártják... mondhatjuk, a BioCo mindenre felkészült:

1) Magne-citrát+B6 termékük a legolcsóbb, azoknak, akik már ismerik a magnéziumpótlás csínját-bínját. ~19 Ft/100 mg

2) Szerves magnézium+B6 azoknak, akik buknak a "szerves" szóra, de ennyi. :) ~30 Ft/100 mg

3) Szerves magnézium stop B6 - azaz az előző csak B6-vitamin nélkül, de ugyanúgy ~30 Ft/100 mg.

2018. nov. 9. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Gyula__ ***** válasza:
85%

@Subdialis

Köszi, utánanézek. Mindig helyben számolom ki a mg-onkénti árat, nem emlékszem pontosan, hogy mi mennyibe kerül. Persze tudom, hogy mindegyikben Mg citrát van. :-)

2018. nov. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
63%
Én a megnyugszól magnéziumot használom attól mega nagy lesz a B6-tom meg más is. Kellemes Békés nyugodt ünnepeket mindenkinek!
2018. dec. 23. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
15. Sztem,magam is visszatérek a megnyugszolra. legalább iszok 500 ml. vizet is.
2018. dec. 24. 09:16
 17/17 anonim ***** válasza:

A Magne B6 elég erős cucc, legalábbis nálam korábban amikor végig csináltam a kúrát olyan tüneteket okozott, hogy már nem tudtam elaludni a végén, egyébként fáradékonyságra ajánlották.


A legjobban a Doppel Herz-es termékek váltak be, már megvettem a második dobozzal a Magnézium+Kalcium+D3 kombós tablettéból, de van többféle kombináció, pl: Magnézium+Folsav+B vitaminok.

Olykor szedek mellé Cinket is.

2018. dec. 27. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!