Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Tudnátok ajánlani ilyen...

Tudnátok ajánlani ilyen sampont, balzsamot száraz hajra?

Figyelt kérdés
Olyan natúr, öko, kegyetlenségmentes sampont keresek, ami nem szárítja sem a hajamat, sem a fejbőrömet. 2éven át használtam szilikonmentes samponokat és egyik sem jött be. A fejbőröm egy idő után kisebesedett és hámlott tőlük. A hajam is gubancos és fénytelen lett. A balzsamok sem segítettek rajta, hajpakolást, hajmaszkot is kipróbáltam, de csak tiszta olaj és ragacs lettem tőlük, gyorsabban zsírosodtt a hajam. :( Nagyon el vagyok keseredve. Párom se tudta elhasználni a samponokat, mert ő meg korpás lett tőlük. Egy jó darabig csak ultra sensitive termékeket használtam ez után, hogy helyreállítsam a fejbőrömet, a hajamat pedig éppen a vállam alá visszavágattam. De nagyon szeretnék olyan sampont találni, ami kegyetlenségmentes, környezetkímélő és nem tartalmaz veszélyes anyagokat.

2019. febr. 20. 12:55
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

[link]


[link]


[link]


Nézz szét itt.

2019. febr. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez vállt be, szintén száraz hajra.


[link]

2019. febr. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz. Személyes tapasztalat érdekelne egyébként. Webshopokon szoktam nézegetni márkákat, termékeket, de attól még, hogy egy samponra rá van írva, hogy érzékeny fejbőrre, még simán lehet, hogy az emberek 90%-nál irritációt okozott, vagy más kellemetlenséget (pl. büdös a termék). Ezért érdekelne a személyes tapasztalat.
2019. márc. 10. 12:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!