Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú, dús, vastag szálú,...

Hosszú, dús, vastag szálú, száraz, festett hajra milyen balzsamot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Egy éve festetem a derékig érő hajam vörösre (az eredeti sötétszőke-világosbarna) és az utóbbi egy hónapban észre vettem, hogy elkezdett törni a vége és kiszáradt. A Schauma festett hajra való samponját használom a hozzá való balzsammal. Elgondolkodtam rajta, hogy abbahagyom a festést és sampont-balzsamot váltok, hátha jobb lesz (egyébként imádom a vörös hajam, nem szívesen lennék újra szőke). Ma vettem kókuszolajat és fél óráig rajta hagytam a hajamon, illetve kipróbáltam a Kallos ápoló balzsamát és ìgy együttesen is elég száraz lett az eredmény. Utána néztem és szinte csak rossz véleményt olvastam a Kallosról, szóval rossz döntés volt ezt választanom.

Mit ajánlanátok erre a hajra? Nektek mi vált be? Sampon és balzsam is érdekel.


2017. jún. 6. 17:02
 1/1 anonim ***** válasza:
Aussie Miracle Moist balzsam. Nem olyan olcsó, mint a Schauma, de nagyon megéri.
2017. jún. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!