Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » A kendermagolaj vagy kenderola...

Timici_timicike kérdése:

A kendermagolaj vagy kenderolaj a jobb? Valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

A neten Mo-on csak kendermagból készült dolgokat lehet kapni.Árak 1000ft-tól 27ezereig.

Nem tudom melyik a jobb.

Akinek van tapasztalata, kérem írjon, hol vásárólta?

(Rák kiújjúlás megelőzésére).


2019. ápr. 8. 13:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Sajnos ami a rákhoz szükséges hatóanyaga lenne (THC) az ezekben az olajokban nincs benne. Amiben benne van azt Mo-on nem lehet kapni, tiltott :-(. Sajnos pár éve én is körbejártam a témát, lehetetlen beszerezni legálisan a THC tartalmút. Egyébként bővebben Rick Simson: Phoenix tears c. könyvében lehet olvasni róla, sajnos a hamisítványok miatt Ő a növényből a saját készítést javasolja.
2019. ápr. 8. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A rák alternatív kezelésére/gyógyítására nem feltétlenül szükséges a kender.
2019. ápr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

2/2 Mire gondolsz?

Érdekel minden amit esetleg már valaki kitapasztalt.Még új vagyok a témába.

2019. ápr. 9. 17:36
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok... szerintem a B17 vitaminra gondol (azt sem fogsz sajnos legálisan kapni Mo-on, régen lehetett injekció formájában is, de sajnos valaki beperelte Őket és megszűnt ez a lehetőség is. Amigdalina v. Novodalin néven keress rá a neten. Megelőzésre elég lenne a tabletta akkor létezett 100 mg és 500 mg formában. Egyébként a sárgabarack magból vonják ki, tehát bio boltban kapsz keserű sárgabarackmagot (ebben több a B17, mint az édesben) azt is ehetsz. De kifejlett ráknál az intravénás beadás kell. (A világ rák nélkül c. könyv ír róla bővebben)
2019. ápr. 10. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 somlaiistvanne válasza:
én cbd olajat használok rendszeresen. 10%-ost vettem és 4-5 cseppet csppentek a nyelvem alá. Csak jókat tapasztalok. A migrénem elmúlt, jobban alszom és a kedélyállapotom is jobb lett.
2019. ápr. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!