Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » CBD Kenderolajról hallottatok...

CBD Kenderolajról hallottatok már? Aki használja írna véleményt? Hatásai? Mellékhatásai?

Figyelt kérdés

#kannabisz olaj #CBD Kenderolaj
2018. okt. 22. 12:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Lenyugtat, a kisebb testi bajaidat csokkenti. Pl. ha a hatad faj egy kicsit, stresszelsz, ezeket a dolgokat csokkenti pszchioaktiv hatas nelkul.


En fuvet szivok kozel naponta amiben van THC meg minimalis CBD, CBD szirupot szoktam inni hogy kiegyensujozza a THC pszchioaktiv hatasat.

2018. nov. 3. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
CBD szirupot hol érdemes venni? Az adagolással sem vagyok még tisztában. Nem rossz a szervezetednek ha mindennap szívsz? Mondjuk en konkrétan csak a CBD után érdeklődöm. Egy ismerősöm szedi. Rákos. Eddig jó. Nem terjedtek tovább a rákos sejtek. Talan ennek a növénynek köszönhetően. Depressziós sem lett. Ezt is ennek tulajdonítja.
2018. nov. 4. 17:52
 3/13 anonim ***** válasza:
En Kaliforniaban lakok tehat ebben sajnos nem tudok segiteni. :( Ha barmilyen kerdesed van a kannabiszrol arra tudok valaszolni.
2018. nov. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Én elektromos cigi formában használom amiben nincsen füst. Nyilván rosszabb mint a sima levegő de közel nincsen a hagyományos cigi káros hatásaihoz. A THC meg a CBD önmagában pedig nem veszélyes de mondjuk 18 alatt (semmilyen pszichoaktív anyagot) nem csinálnám mert az agy akkor még fejlődik.


Azt is hozzá tenném hogy sokkal biztonságosabb ÉS egészségesebb mint a cigi meg az alkohol.

2018. nov. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

#3 megint. Az ajánlott adagolás rajta lesz a csomagoláson, de ez egy egyéntől függő dolog.


THC termékekre (pl. sütik, gumicukor stb) rá lesz írva a THC tartalom mg-ban. A CBD-n mg és ajánlott adagolás is lesz.

2018. nov. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Engem konkrétan csak a CBD erdekel. Erről hallittam jókat. Ez nem pszichoaktív mert a THC nincs benne. Ez csak gyógyít.
2018. nov. 5. 18:41
 7/13 A kérdező kommentje:
Szorongasra is jó a CBD szirup vagy olaj? Konkrétan erős szorongásra /pl. nem szeretek emberek között lenni, sőt van ,hogy Xanaxot kell bevennem, ha ki kell mennem az utcára vagy intézni valamit/.
2018. nov. 9. 18:35
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia,


Bocsi a kesoi valaszert. Igen, en javasolnam erre a CBD-t.


A CBD egy ilyen alapveto OK allapotba tesz. Ugyanugy a szorongast es a fajdalmat is csillapitja.

2018. nov. 16. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Pontosan emiatt gondolkozom én is CBD terméken. Egyik ismerősöm ajánlotta, akinek segített a szorongásán és a gyomorpanaszain.
2018. nov. 26. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A kolosy téren van egy bolt, ahol vettem, ramhemp csepp, 10%-os, nem hittem el hogy milyen hatása lett, a vérnyomásomat helyre tette két nap alatt. www.vitanna.shop
2020. jan. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!