Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Bio életmód

A kérdés
Delavega nevű felhasználó kérdése:

Zöld tea magokat hol vehetek?

Sziasztok! Zöld tea magot hol lehet venni? Lehet 1alltalan lehetsèges a termesztèse itthon? A választ előre is köszönöm!

Keress kérdéseket hasonló témákban: zöldséges, zöld tea, Greentee, , zöld, tea, ötlet

ápr. 10. 15:23  Privát üzenet  

A válaszok

A zöld tea ugyanaz a növény, mint a fekete tea, a különbség a levelek szárításában van.

A teanövényt MO-on csak üvegházban lehet tartani, legalább is télen, mert nem fagyálló.

Ahhoz, hogy elég levelet tudj szedni, egy növény nem elég, legalább 5-10 kellene.

A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont ápr. 10. 15:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Èrtem! Köszönöm a gyors válaszod! Akkor hagyom a csodába. Csak kíváncsi volnék, hogy milyen lehet a friss levél íze, ereje.:)

# 2/5Időpont ápr. 10. 16:32 Privát üzenet
A friss levélnek nem sok íze van, a szárításkor nyeri el az ismert aromát. Ereje meg szintén nem sok, mert a levél "tele van" vízzel.

# 3/5Időpont ápr. 10. 17:33 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hmm. Pedig azt hittem, hogy a friss levele jobb, akkor mindegy, így is tetszik. Azt találtam ki, hogy mègpluszban ledaráltam öket, így mèg a levèl sem vèsz kárba, bele olvad a forró vízben.

# 4/5Időpont ápr. 10. 20:04 Privát üzenet
kockagolyo nevű felhasználó válasza:

"Azt találtam ki, hogy mègpluszban ledaráltam öket, így mèg a levèl sem vèsz kárba"

Lásd matcha.

# 5/5Időpont máj. 14. 15:19 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Hol tudnék egeszséges, cukor mentes édességeket, aszalt gyümölcsöket, magokat venni?
Szerintetek az legális, ha egy kis egészséges erdőben, (lehetőleg nem védett) egy titkos rejtett területen magokat (pl búzafűmag, csíráztatáshoz) répa, paradicsom és egyéb...
A chia puding finom? Mivel szoktatok izesiteni? Hol lehet a chia magokat olcson beszerezni?
Ma délután vettem be 2 db hairburst hajkapszulát, vehetek be egy xanaxot?
Miért kell a magokat csíráztatás előtt órákra beáztatni?
Hol vehetek bio gyógynövény magokat? Pl. Gyermekláncfű, fekete nadálykő. egyebek.

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések a Bio életmód rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!