Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Méhpempő kapszulát kezdtem el...

Méhpempő kapszulát kezdtem el szedni 4napja, és az utóbbi kettő napban elég lehangolt vagyok. Ez természetes?

Figyelt kérdés

2019. jún. 18. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, legalábbis nekem nem volt ilyen hatása amikor méhpempőt ettem.
2019. jún. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Miből gondolod, hogy a kettő összefügg? Én nem látok itt összefüggést. Lehangolt pedig elég sok mindentől lehetsz, pl. az utóbbi két napban jött a lehűlés, és időjárás változására sokan érzékenyek.
2019. jún. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%

[link]


4 napja szeded.

A méhpempőt amúgy hűtőben kéne tartani, a kapszulázott változatok sajnos nagyon aluldózisoltak, kb napi vagy 15 kapszulát kéne enni egy értelmes, effektív adaghoz.


Raádásul nem is olcsó, 100g kiszerelésben kell venni, ezek ára 10 ezertől kezdődik kb.


Szóval még inkább kevésbé valószínű, hogy a méhpempőtől van.

2019. jún. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem. Valszeg semmi köze egymáshoz a kettőnek. Plusz holnap inkább váltok az "igazi" nem szárított méhpempőre.
2019. jún. 18. 14:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!