Kezdőoldal » Egészség » Bio életmód » Most akkor bekagiltam?

Most akkor bekagiltam?

Figyelt kérdés

ok, szóval fennál a helyzet, hogy én 2015 óta csak bio kaját eszem. Egy ideig nagyon szerettem de mostanában amickor eszek utána mindig érzem hogy folyik ki valami. Tudjátok ott hátul.

De nem úgy érzem mintha bekagilnék, hanem csak egy idő után jövök rá.

Mással is történik ilyen, mit érdemes tenni?


2019. júl. 22. 23:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, akik bioételeget esznek, rendszeresen bekagilnak. Hordj pelengát vagy térj vissza az egészségtelen ételegre!
2019. júl. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Na most hát 1 a probléma csak. Amikor jártam még mekibe meg ilyenek bejöttek ilyen 120kg dagadékok. Mondom jóvan ezt is megéltük. Erre az egyik elkezd ordítani mint a fába szorult féreg xddd minél gyorsabban próbáltam escapelni ezert megrendeltem a legelső dolgot amit láttam. Hazafele menet, nem is emlékeztem mi az felbontom, hát nagyon szar íze volt...

Mondom mindegy, odaadom a kutyának, legalább aznap se fogy a kutyatáp. Hazaviszem, odaadom neki, és képzeld még ő is befingott tőle. Hát néztem hogy mi a ma*nó van. Én aznap 7szer szartam egyébként.

2019. júl. 22. 23:48
 3/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb termékre csak azért írják rá hogy "bio", hogy drágábban tudják eladni! Semmivel sem táplálkozol egészségesebben mint bárki más!
2019. júl. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Yskirde ***** válasza:
Ne adj a kutyának ilyen szarokat inkább
2019. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!