Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi órabért kérhetek ebben...

Mennyi órabért kérhetek ebben az esetben a néni ápolásáért?

Figyelt kérdés

Szociális gondozó és ápoló képzettségem van.

Egyik ismerősöm édesanyja lerobbant, szellemileg, teljesen demens lett, desorientált. Fizikailag ép, önállóan eszik iszik, öltözni tud, csak oda kell adni neki a dolgokat. Az én dolgom főképp a felügyelete lenne, tehát bevásárolni, orvoshoz vinni nem nekem kellene, azt a család intézi, maximum néha csinálnám én azt is. Legtöbbször éjszaka lennék a nénivel, a nappali felügyeletet szintén a család látja el.

El szeretném vállalni a dolgot de nem tudom házi ápolásnál mennyit szoktak kérni, mindig intézményben dolgoztam, pontosabban esdig egyben, 3 évig. Háznál nem dolgoztam meg.

A fentiek ismeretében nappalra és éjszakára mennyi órabérben egyezzek meg, ha baráti alapon szeretném azért intézni hogy ne legyen nekik sem “lehúzás”, de azért én is jól járjak?

A válaszokat előre is köszönöm!



2019. júl. 29. 14:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Az főleg attól függ, hogy melyik ország melyik városában kell dolgozni. Nem mindegy, hogy Rwanda vagy Svájc. Ezt nem írtad.
2019. júl. 29. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Magyarország egyik kisebb városa.:)
2019. júl. 30. 10:57
 3/6 A kérdező kommentje:
Szóval az itthoni viszonyokról szeretnék érdeklődni.
2019. júl. 30. 10:57
 4/6 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem 1.000 Ft körül. Ennél kevesebbért nem érdemes, ez kb. a szakképzett minimálbér összege.
2019. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
500 ft/óra
2019. aug. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
1.000 ftos órabért ajánlottam fel, hogy annyiért tudom vállalni. Az 500 ftot remélem nem gondolta komolyan a válaszíró, a mai világban már semmilyen munkakörbe nem nagyon mennek el az emberek annyiért dolgozni. Az sajnos nagyon kevés pénz, és mindenkinek élnie kell valamiből.
2019. aug. 4. 19:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!