Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » A 96 éves nagymamám pacemaker...

A 96 éves nagymamám pacemaker műtét után tüdőgyulladást kapott. Mik az esélyei?

Figyelt kérdés

Szívelégtelensége miatt mama pacemakert kapott. Rossz magaviselete miatt (rángatta a branült kifelé magából, kiabált verekedett) leszijjazták. Mára tüdőgyulladást kapott. Oxigénpalackkal lélegeztetik, a kezelőorvosa holnap lesz csak a kórházban.


Szerintetek mik az esélyei?


Én kezdem azt érezni, hogy nem sok van már neki hátra.


Válaszaitokat előre is köszönöm!



2019. jún. 23. 13:34
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Készülj a legrosszabbra, egy tüdőgyulladás ilyen korban nagyon veszélyes. De szorítok, hogy jobban legyen a mamád, természetesen van valamennyi esélye a felépülésre is.
2019. jún. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatom szerint nem sok van neki,sajnálom. Alapszabály,hogy ennyire idős beteget nagyon gyorsan haza kell vinni a kórházból mert pár nap alatt zavarttá válnak, es akkor bizony jön a kikötözés,meg a nyugtató mert mást nem tudunk...nyilván egy pm műtet indokolja a kórházat sajnos. Ha most nem tudjátok hazavinni,akkor szokjátok a gondolatot hogy nem sokára elmegy. Egyébként gratulálok neki,nagyon szép kort megélt eddig is. :)
2019. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos jól érzed, lehet hogy már be következett a leghosszabb! Ilyen idős korban ez a folyamata az "életünknek".
2019. jún. 23. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
," legrosszabb"
2019. jún. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

"Én kezdem azt érezni, hogy nem sok van már neki hátra."


Remélem, hogy nem. Sajnos ez már nem emberhez méltó lét.


Csodálkozok, hogy ilyenkor sok rokon még azt akarja, a másik sokat éljen.

2019. jún. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat. Én megbékéltem már a gondolattal. Csúnya ilyet mondani, de már mindenki terhére van. Ahhoz képest, hogy 96 éves és magánál van hazudozik, titkolózik, uszítja a családot egymás ellen és nagyon gonosz ellenséges és már 10 évvel ezelőtt is ilyen volt.. Ha segíteni akarunk nem kér belőle. Ha velünk ilyen, akkor a kórházi dolgozókkal vajom hogy viselkedhet.. De még egyszer köszönöm a válaszokat!!! :))
2019. jún. 23. 13:47
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Ennyi idősen a tüdőgyulladás a lehető legrosszabb. Ha nagyon jó volt jó volt a kapcsolatotok, akkor vigyétek haza "elmenni". Mamám 94 évesen bekerült kórházba, 3-4 nap múlva meghalt. Ugyanígy.

Már a műtét sem kellett volna,mert attól kapta a tüdőgyulladást nagy valószínűséggel. Az orvosok erre esküdtek fel, de szinte biztos, hogy sok értelme nincs műteni, mert ez lesz a következmény. Ha tehetném, én biztos, hogy változtatnék erről az emberhez nem méltó mindenáron műtét hozzáálláshoz törvényileg.

Mamád nagyon szép kort ért meg. Ennek is örülni kell. Ne érts félre, nem temetem, de majdnem biztos a legrosszabb.

2019. jún. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó válaszoló vagyok. Amit most leírtál, akkor visszavonom, nyugodtan nullázz le, de szegény mamádnak így akkor jobb is, ha meghal.

Tíz évvel ezelőtt is ilyen volt?

Nektek akkor megváltás a halála!

2019. jún. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nagy kár volt ennyi éves bele vinni egy ilyen műtétbe .

Az orvos majd holnap megmondja ,ha őszinte,mennyideje van vissza .Sajnos ezt kellett hogy írjam .

2019. jún. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
41%

"Ahhoz képest, hogy 96 éves és magánál van hazudozik, titkolózik, uszítja a családot egymás ellen és nagyon gonosz ellenséges és már 10 évvel ezelőtt is ilyen volt.. Ha segíteni akarunk nem kér belőle. Ha velünk ilyen, akkor a kórházi dolgozókkal vajom hogy viselkedhet.."


Atya ég! Miért írtad ki a kérdést ilyen duma után???? Mindenkinek eszébe jut a saját mamája, te meg ilyen bunkó módon írsz róla. Mi van, várod a halálát? Bammeg, én most nagyon kiakadtam. Inkább maradtál volna csendben.://////

2019. jún. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!