Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Benőtt a körmöm és begyulladt....

Benőtt a körmöm és begyulladt. Mit csináljak? 17/F

Figyelt kérdés

a kisujjamon benőtt a köröm, tegnap próbáltam kivágni, de zul kis hely volt és szerintem csak rosszabbat tettem vele, mert kicsit a körülötte lévő bőrt megsértettem.

Lehet ettől gyulladt be.

De az tény, hogy fáj és lüktet.


Nem akarok ilyenért orvoshoz menni.

Tudnátok mondani valami házi gyógymódot, hogy hamar elmúljon?



Előre köszönöm!



2019. aug. 4. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Le kell vágni
2019. aug. 4. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szamo77db ***** válasza:
Sebész tudná ezt neked igazából megoldani. Érzéstelenítés, nem érzel semmit, illetve míg beszúrják az injekciót, az fáj. Nem hiányzik valami fertőzés neked sem. Túl leszel rajta és annyi. Nekem sokszor le kellett venni, mert benőtt a húsba.
2020. febr. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Menj el minél hamarabb orvoshoz! Mielőtt késő lesz és, neterjed át a többi ujjadra. A kórházban meg érzéstelenítéssel altatás nélkül kitudják vágni! :)
2020. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!