Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mi lesz akkor, ha nem megyünk...

Mi lesz akkor, ha nem megyünk el egy KÖTELEZŐ szűrővizsgálatra?

Figyelt kérdés

Pl. ott a "kötelező nőgyógyászati vizsgálat". Talán börtönbe zárnak, kivégeznek, milliós büntetést akasztanak a nyakamba, mert nem vagyok hajlandó elmenni vagy mi?

Egyáltalán mi az, hogy kötelező? Hozzám ugyan egy semmitérő, senkiházi kuruzsló orvos se érjen, ezek a semmirekellő bűnözők karöltve a gyógyszermaffiával, a semmitérő placebóikkal csak arra hajtanak, hogy a rengeteg adón felül amit levonnak tőlünk, még több pénzt lehúzzanak lehetőleg mindenkitől, olyan termékekért, aminek a hatásossága egyenlő kb. a nullával. Komolyan, én inkább meghalnék, minthogy elmenjek egy ilyen undorító és megalázó helyre.



2019. aug. 8. 19:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Erre csak azt lehet válaszolni, hogy ilyen hozzáállással, lehet, hogy meg is fogsz halni amiatt, mert nem mentél el a megfelelő helyre, a megfelelő időben.


Mellesleg az általánosítás ostobaság.

2019. aug. 8. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha munka hely írja elő akkor választhatsz.

Elmész,vagy ott nem fogsz dolgozni,mert nem vesznek felé .

Máshol meg hol lenne kötelező .

2019. aug. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A második bekezdés úgy marhaság ahogy van.

Az elsőre reagálnék, ami nem.igaz. nincs olyan pl hogy kötelező nőgyógyászati vizsgálat. Volt időszak mikor a sok tbc miatt elrendeltek kötelező tüdőszűrést de ez már évek óta megszűnt (ami azt illeti sok helyen nem is ingyenes) Kötelező egészségügyi vizsgálat bizonyos munkakörökben van, ha nem mész, nem dolgozhatz ott. Nyilván ezzel a tájékozottsággal meg is magyarázható, miért írkálsz marhaságokat.

2019. aug. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha munkaalkalmassági vizsgálatról van szó, akkor az lesz, hogy nem vesznek fel dolgozni.

Azon kívül szerintem nincs olyan, hogy kötelező vizsgálat. Én 33 éves vagyok, de még egyszer sem kaptam olyan levelet, hogy jelenjek meg bármilyen vizsgálaton. Csak akkor szoktam orvoshoz menni, ha valami bajom van, de akkor magamtól. :D

2019. aug. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nagyon kevés orvosi beavatkozás kötelező. Ezek kb. az oltások és ennyi.


Az éves nőgyógyászati vizsgálat csak erősen ajánlott, azért, merr a héhnyakrák korai stádiumban 99 százalékban gyógyítható.


Egyébként meg össze-vissza beszélsz orbitális baromságokat. A nőgyógyászati szűrés teljesen ingyenes.

2019. aug. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hol és mi kötelező? Várandósgondozás?
2019. aug. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A munkaadója kötelezte, mit nem ért a sok akadékoskodó? És igen, nagyon helyes, ha ezt megtagadja.
2020. márc. 20. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sehol nem írt munkaadóról, és nem kötelezheti erre a munkaadója, de még az üzemorvosa sem. Nem is szokták.
2020. márc. 20. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!