Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Egészségügyi ellátások

A kérdés
gabri.ella nevű felhasználó kérdése:

Kötelező a nőgyógyásznak megvizsgálni a szülés utáni 6. hetes vizsgálaton?

Debrecenben a Kenézyben voltam ambulancián mivel nincs fogadott orvosom. Kikérdezett és ennyi volt.

Az ambuláns lapon viszont úgy tüntette fel, mintha megvizsgált volna.

Nem vagyok egy nagyszájú ember, tudom, hogy az én érdekem lenne, hogy kiálljak magamért,de nem mertem összeveszni egy idegen, idős orvossal, hogy vizsgáljon meg. (Attól tartottam, hogy úgy megvizsgál, hogy azt nem teszem zsebre...)

ápr. 17. 16:55  Privát üzenet  

A válasz
Én 3x voltam ilyen vizsgálaton, mindig megvizsgalt. Hiszen csak így tudja megállapítani, hogy bezarult-e a mèhszàj( ez pedig fontos lenne).

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont ápr. 17. 18:28 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A Róbert Károly Magánklinikán kit ajánlanátok terhesgondozó nőgyógyásznak? Illetve kinek mi a tapasztalata az intézménnyel kapcsolatban?
Szoktatok nőgyógyásznak ajándékcsomagot adni? Olyan 5000 - 6000 Ft értékben gondoltam, ital, kávé stb. Műtét, illetve szülés után.
Dr. Tuba Gyula győri nőgyógyásznak van magán rendelése?
Dr Bakó Ferenc nőgyogyásznak most mennyi a magánrendelési dijja es kb. mennyiért vállal most szülést? Véleményeket is szivesen varok a doktor úrrol. Választás előtt állok.
Kismamák! Hülyeségnek tartjátok azt, hogy a nőgyógyásznak az utolsó menstruacio dátumát 6 nappal elcsusztattam, hogy Ne kelljen olyan sok napot a kórházban tölteni szülés előtt?
Szeretném a véleményeteket kérni a következőkben: Ki, kit tart a legjobb szülész-nőgyógyásznak Tatabánya vonzáskörzetében? Kíváncsi lennék tapasztalatokra, illetve arra, hogy...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Egészségügyi ellátások rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!