Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » 2 szem No-Spa Fortet vettem...

2 szem No-Spa Fortet vettem be, lehet bajom?

Figyelt kérdés
Az egyik barátnőm egyszerre két szem No-Spat szokott bevenni, amikor menstruál és görcsöl. Eléggé görcösltem úgyhogy most én is két szemet vettem be, de elég furán érzem magam. Próbáljam meg kialudni, vagy mit tegyek?
2019. aug. 10. 15:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A kevesebb néha több.


Inkább vegyél be 1-1 szemet x idő letelte után (betegtájékoztatón rajta van 1 nap hány szemet lehet bevenni, ebből ki tudod számolni, hány óránként vehetsz be EGYET).


Nem lesz bajod, de ne csináld így. Barátnődnek is megmondhatod, hogy nincs értelme így szedni, inkább maxolja ki a napi adagot.

2019. aug. 10. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Sosem vettem be semmiből dupla adagot (pedig nem sokáig szoktak hatni a fájdalomcsillapítók ált.) és ez után biztos, hogy nem is fogok. :/


Megkerestem neten a betegátjékoztatóját, mert nicns meg a doboza és azt írják, hogy a jelentős túladagolás szívproblémákat okozhat. Nekem meg most magasabb a vérnyomásom és eléggé megijedtem.

2019. aug. 10. 15:39
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz bajod, hidd el.


Ne beszéld be magadnak a tüneteket mert pánikrohamot kapsz és azt hiszed infarktus.

2019. aug. 10. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A jelentős túladagolás nem 2 tablettánál kezdődik
2019. aug. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!