Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babám anyatejes. Bevehetek...

Babám anyatejes. Bevehetek egy fél szem algoflex fortét?

Figyelt kérdés

Ma egy hetes, de a gátsebem nagyon fáj a szülés óta. A kórházban panangint kaptam amialgopyrin származék.

Köszönöm a válszokat!


2008. dec. 21. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem venném be. A kórházban nekem annak idején Algopyrint adtak.

ezek a modern gyógyszerek sztem szoptatás- terhesség alatt nem ajánlatosak.

2008. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia!Paracetamol tartalmú gyógyszereket vegyél be inkább.Megjegyzem a korházban adtak algopyrint...Inkább rubophen,panadol,stb..
2008. dec. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem is rubophent javasolt a védőnő, inkább azt vegyél be!
2008. dec. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkor inkább semmit. De köszönöm a válaszokat, mert ezt a gátsebet nem nekem találták ki. Olyan mintha a tűzhelyen ücsörögnék. Majd elmúlik.
2008. dec. 21. 18:08
 5/6 anonim ***** válasza:
Paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót szedhetsz csak,azt is 500mg-osat és napi max.4*1.A gyerekorvos mondta mikor fájdalom csillapítót kellett szednem.Ja és FLP-s First-tel fújd a sebet.Fele annyi idő alatt gyógyul és bármennyiszer használhatod mert természetes anyagokat tartalmaz.
2008. dec. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezt a spray-t kipróbálom.
2008. dec. 22. 11:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!