Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ugye ebből nem lehet gondom,...

Árokpart kérdése:

Ugye ebből nem lehet gondom, ha esetleg netán pár napra ősszel újra be kellene mennem a kórházba?

Figyelt kérdés
Tavasszal voltam bent kb. 1 hetet gyógyszerbeállításon, természetesen egy általános kórházi osztályon. (nem pszichiátria, nem elmeosztály stb.) Lesz még ősszel egy kontrollvizsgálatom és igazából annak a függvénye a továbbiak, további kezelések és sosem lehet tudni, hogy nem e olyan lesz az eredményem, ha nem is rossz, de mégis pár napra a biztonság kedvéért netán újra bent fognának. Na most a kérdőíven amikor hazajöhettem akkor kérték, hogy töltsek, töltsünk ki a kórházi ellátás elégedettségével kapcsolatban a gyógyítással és a nővérek emberségével maximálisan elégedett voltam, viszont megjegyzésként írtam, hogy jó lenne ha a kötelező vizsgálatokon és az étkezési időkön kívül lenne lehetőség kimenni a városba sétálni. A nővérek ezért ugye úgymond nem haragudtak meg rám ugye. Tehát nem feltételezhetik ebből meg nem arra gondolnak, hogy szökésre hajlamos vagyok vagy ilyesmi és rendes, általános osztályon az embert nem kötözhetik le igaz. Lehet, hogy butaságnak tűnik és alaptalan félelemnek amit írok, az ottani tapasztalataim sem ezek voltak szerencsére, viszont itt a neten annyiféle történetet hallottam, hogy egy kicsit bogarat ültettek a fülembe. Kinek mi a véleménye, de őszintén. Nem őket akartam megbántani, sőt nagyon meg voltam velük elégedve maximálisan. (mármint a nővérekkel).
2019. aug. 20. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Ilyen kérdő ív minden kórházba van .

Ne vedd kézpénznek amit ott leírtál .

2019. aug. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ez tök általános igény, pont mostanában olvastam egy felmérést hogy ezt sokan szeretnék. Egyébként, nem lehet belőle bajod. Cinikus énem szt mondaná h le se szarják mit szeretnél :D de mivel ez nem kerül pénzbe még az is lehet hogy lassan a kórházak alkalmazkodnak ehhez az igényhez. Eddig is volt aki kiszökdöspött, nálunk a tesco a korház mellett van és sokszor kiugranak a jó állapotú paciensek kiegészíteni a menüt.
2019. aug. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Csak hogy tudd, saját felelősségre az esetek nagy részében elmehetsz, és lemondhatsz a további ellátásról, tehát nem kell megszökni amúgy se. Csak nem.fognak repesni ha két nap muulva visszamész hogy mégis kérnéd a további gyógyítást.
2019. aug. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Eszem ágában sem volt kiszökni, szerintem ha nagyon szépen kértem volna a főnővért egészen biztos, hogy nem lett volna ellene, hogy pl. sétáljak egy kb. fél órát vegyek egy fagyit vagy újságot. Mint véleményként írtam a kérdőívre és remélem, hogy ebből nem azt szűrik le. Átlagos osztályon ahol beszámítható emberek vannak elvileg nem is kellene szökésről beszélni. Egyébként igen remélem, hogy a jövőben talán mint vélemény figyelembe veszik és alkalmazzák, mert tényleg nem pénzkérdés és egy átlagos beszámítható fent járó beteg esetén nem is volna szabad, hogy kérdéses legyen.
2019. aug. 20. 20:39
 5/5 Ypszilon1980 ***** válasza:
Teljesen mindegy mit írsz le, az anonim és a beteget semmilyen hátrány nem érheti. Persze kivéve, ha kiteszed közösségi oldalra.
2019. aug. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!