Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség megszakítása » Holnap reggel kell bemennem a...

Holnap reggel kell bemennem a kórházba. Vihetek be tabletet? Esetleg könyvet olvasgatni? Nem szólnak érte?

Figyelt kérdés
Illetve az is érdekelne, hogy mennyire bunkók a nővérek, ápolók? Mert hallottam ezzel kapcsolatban rossz tapasztalatokat.
2016. ápr. 24. 12:38
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ja, és még az is érdekelne, hogy a dohányzás miatt szólnak-e?
2016. ápr. 24. 12:43
 2/42 anonim ***** válasza:
80%
Persze, hogy vihetsz, csak legyen egy jól zárható szekrény arra az időre, míg a műtőben vagy, meg az ébredezés is eltart egy darabig.
2016. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
80%

Hát en félnék h ellopják a tabletet.

Cigizni meg kózház épületében és onnan 5 méteren belül természetesen nem lehet...

2016. ápr. 24. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
37%
abortuszra mész és még lesz kedved olvasgatni meg netezgetni? hát fogadd gratulációmat... A szemedben nem lesznek bunkók,mert azzal az állásuk kockáztatnák, de a hátad mögött jó eséllyel meglesz rólad a véleményük.
2016. ápr. 24. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Sajnos nem tudom, van-e ott zárható szekrény, vagy le lehet-e adni a nővéreknek. Szóval inkább nem hozom őket kellemetlen helyzetbe, és egyszerűen viszek egy e-book olvasót, abból kettő van, ha esetleg eltűnik, vagy valami történik vele, az sem "baj". (Bár nyilván nem örülnék, de akkor már inkább ez, mint a tablet.)


3-as, téged inkább figyelmen kívül hagylak. Mivel semmit sem tudsz rólam, ezért azt hiszem, számodra teljesen lényegtelen, hogy mihez lesz, vagy nem lesz kedvem, vagy éppen miért.

2016. ápr. 24. 13:08
 6/42 anonim ***** válasza:
32%

Missed ab-om volt, megjegyzem, eszembe sem jutott volna netezni, olvasni...

Na meg a cigi...no komment.


Az én szobatársam nem volt bizalomgerjesztő, de mivel alig bírt felkelni az abortusza után, nem volt veszéllyel a cuccaimra.


Mellesleg pár óra múlva haza is engedtek bennünket.

2016. ápr. 24. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
28%
ohh persze, számomra az elég lelki sivárság, hogy a saját gyereked halálos ítéletének kimondása után még nekiállsz olvasgatni. Vigyél pár vicclapot, vagy társasjátékot is, hogy ne olyan unalmasan teljen az idő.
2016. ápr. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
33%
Láttam pár magadfajtát az egynaposon. Még ki se kaparták belőlük a gyereket szinte már mentek volna le cigizni, eszükbe se jutott hogy épp most ölették meg a saját gyereküket. A műtétet végző orvosok szokták a legőszintébben megmondani, meg kimutatni a véleményüket. persze csak miután az illető elkábult...
2016. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
46%
Ne foglalkozz a rosszindulatú kommentekkel. Nyugodtan vigyél bármit, amit nem féltesz, mert a magyar az sajnos ilyen tolvaj féle. A nővérek nem lesznek bunkók azt csinálsz szabadidődben amit akarsz, nem fognak érte szólni. Járkálni nem nagyon lehet majd ha nem szültél még, inkább csak feküdni. Sok sikert! És ne érezd magad azért rosszul, mert mások azt várják el.
2016. ápr. 24. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Tekintve, hogy csütörtökön tudtam meg a genetikai vizsgálaton, hogy a 11 hete a méhemben hordott, másfél év próbálkozás után összejött kisfiam ugyan tökéletesen egészséges, csak már nem dobog a szíve, szerintem k*rvára jogom van azt csinálni amit akarok, és akkor, amikor én akarom, kedves 8-as válaszoló!

Az én lelkivilágom sivár? Gyakorlatilag nulla információból vonsz le következtetéseket, és elképzelhetetlenül durva dolgokat írsz, nekem meg még mindig a méhemben van a HALOTT GYEREKEM.

Tudod mit? Lehet, hogy viszek majd pár vicclapot is. Tudod, miért? Mert csütörtök óta mást sem csinálok, csak bőgök a férjem vállán, és próbálom titkolni ezt az egészet az öt éves lányom elöl. Talán jót tesz majd nekem egy kis nevetés.

Vagy az fel sem merült benned, hogy van, aki egyszerűen csak szeretné elterelni a figyelmét valamivel? Bármivel, ami megakadályozza, hogy egyáltalán gondolkodnia kelljen?

Ami pedig a dohányzást illeti: 7 év után csütörtökön gyújtottam rá először, igaz, akkor egy délután-este alatt másfél dobozzal el is szívtam. Még mielőtt ebbe is belekötnél.

Ez legyen minden örömed, hogy névtelenül osztod az észt olyanoknak, akikről semmit sem tudsz. Bunkó!


Kedves 9-es: Köszönöm. Remélem, hogy tényleg nem lesz semmi gond, mert hallottam már rossz tapasztalatokat ezzel kapcsolatban, hogy olyan nőknek is beszóltak, akik nem önszántukból mentek oda. Ezt nagyon nem szeretném, mert nem hiszem, hogy el bírnám viselni.

2016. ápr. 24. 13:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!