Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Milyen papírt kell vinnem az...

Milyen papírt kell vinnem az üzemorvoshoz alkalmassági vizsgálathoz?

Figyelt kérdés
Jelenleg GYES-en vagyok,nincs munkahelyem. Most végeztem egy egészségügyi szakon és gyakorlatom kórházban lesz. Megkérdeztem a sulit, hogy mit vigyek magammal és azt mondták, hogy üzemorvostól alkalmasságit. Csak azt nem értem, hogy az üzemorvos aki engem még nem is ismer milyen papírokat kérhet. Van nyilván a kötelező oltásokról és van tüdőszűrő eredményem. Pénteken megyek a foglalkozás-egészségügyre az sztk-ba, de csak az említett papírokat tudom vinni. Kellhet még valami? Eddig csak munkahelyen voltam üzemorvosnál, de nincs munkahelyem jelenleg.

2019. aug. 21. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Az üzemorvoshoz beutalót a munkahely ad. Ōk tudják, hogy milyen típusú munkát fogsz végezni, és milyen vizsgálatokra lehet szükség, ezt nekik kell ráírni ezt a beutalóra.
2019. aug. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De nincsen munkahelyem, már írtam. Akkor a házi orvoshoz kellene mennem, nem?
2019. aug. 21. 14:21
 3/6 anonim ***** válasza:
Amelyik kórházban lesz a gyakorlat, ahhoz az üzemi orvoshoz kell menned, ő megvizsgál és kiállítja a papírokat ahová még menned kell, a kórházban elvégeznek minden vizsgálatot, tüdőszűrő papírodat vidd magaddal, így arra már nem kell menned.
2019. aug. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Munkahelyed lesz 1 hónapig a kórház, ahol a gyakorlatot végzed.
2019. aug. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat nem jól fogalmaztam, elírtam kicsit. Vizsgám lesz a Heim Pálban, tehát nem gyakorlat hanem gyakorlati vizsga, egy fél órás max. Namost nekem a suli azt mondta, hogy menjek akár a közelemben bármelyik üzemorvoshoz, mindegy kihez. Egy szóval nem mondta, hogy a Heim Pálban kell keresni valakit. A sulitól annyit mondtak, hogy vigyem az anti-Hbs leletem, meg a tüdőszűrős leletem. Nekem meg ez volt furcsa, mivel egy ismeretlen orvoshoz megyek. A Heim Pálban meg nem tudja kit kereshetnék.
2019. aug. 21. 16:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez számomra teljesen érthetetlen, minek egy fél órás vizsgához munka alkalmassági papír? Jobb ha a kórházban kérdezel rá, kell-e egyáltalán valami.
2019. aug. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!