Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha trauma következtében...

Ha trauma következtében elvesztettem az egyik lábszáram kaphatok vmi támogatást? Ilyen életjáradékot vagy hasonlót? 22F

Figyelt kérdés
2010. júl. 13. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
trombózisra gondolsz? a trauma nem egy betegség, hanem lelki megrázkódtatás...
2010. júl. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
egy trauma ért, ez pedig egy baleset volt.
2010. júl. 13. 16:31
 3/6 A kérdező kommentje:
2010. júl. 13. 16:32
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem egészen értem ezt az „elvesztettem az egyik lábszáram”-at, de leszázalékolást vagy rehabilitációs járadékot próbáltál igényelni?

Ezt az orvosoddal beszéld meg, hogy ő mit javasol, mert neki is ki kell töltenie hozzá egy nyomtatványt!

2010. júl. 13. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

hát első körben amputálták a lábfejem, megpróbáltuk megmenteni a többit, de annyira megsérült, hogy másfél év után se gyógyult meg rendesen, így térd alatt fogják amputálni.


ha leszázalékoltatom magam, attól még ugyanúgy dolgozhatok? azért szeretném folytatni az életem

2010. júl. 14. 19:14
 6/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom, ami történt és történik veled!

Ha leszázalékolnak, akkor dolgozhatsz-e, azt nem tudom, de itt talán kitudod bogarászni, lehet, hogy a rehabilitációs járadékkal jobban járnál:


[link]


Sok egészséget a továbbiakban!

2010. júl. 15. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!