Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ha volt egy feltételezhető...

Ha volt egy feltételezhető orrtörésem amely következtében egy kicsit deformálódott az orrom és ez a későbbiekben zavarna és meg szeretném csináltatni akkor ez hogyan történik?

Figyelt kérdés

Valószínűsíthetőleg ebben a hónapban,tehát 2010 októberében eltört vagy elrepedt az orrom.Orvosnál nem voltam vele. Nem is olyan vészes de egy kicsit látható, ez tény. Kérdés ha pl. nyáron meg szeretném csináltatni akkor ez hogyan zajlik?

Eltörik ,helyrerakják és kész? Érdekelne,hogy hogy zajlik ez a beavatkozás , és milyen költségei vannak.


2010. okt. 17. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
Vésővel rakják helyre. Nézz utána mindenképpen, hogy mi az ami a TB-ből leírható, mert ha valamiben zavar a törés,illetve az orvos is megállapítja, hogy műtétre van szükséged,akkor csak minimálisat kell fizetned. Egyik ismerősömnél ugyanez volt a helyzet, és a doki amit csak lehetett felírt a muszáj javára, és csak minimálisat fizetett.
2010. okt. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Kösz a választ!

Még annyit kérdeznék,hogy ez a vésővel rakják helyre ez mit takar ? :\

2010. okt. 20. 21:20
 3/3 XellosFull válasza:
Nekem hétfőn rakták vissza az orrom. Foci meccsen (haha) eltört és muszáj volt helyre rakni. Raktak mind a két orromba érzéstelenítő tampont körülbelül 20percig utána érzéstelenítő injekciót belülről és vésővel vissza pattintották pár helyen az orromat ( hát mint ne mondjak nagyon kellemetlen volt ) utána pedig gipszet kaptam rá és tampont a két orrlyukamba..
2013. okt. 19. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!