Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Műtét utáni szövettani eredmén...

Műtét utáni szövettani eredmény, kapott már valaki ilyen levelet?

Figyelt kérdés

Néhány hete műtöttek a debreceni Klinikákon, és tegnap kaptam egy levelet a következő szöveggel:


"A klinikánkon elvégzett vizsgálat szövettani eredménye megérkezett. Kérjük, hogy a további teendők megbeszélése érdekében néhány napon belül egy Önnek is megfelelő délelőtti időpontban ambulanciánkat sziveskedjen felkeresni.

Amennyiben a szövettani eredménye Ön által már ismert, úgy kérjük sziveskedjen levelünket semmisnek tekinteni."


Azt szeretném kérdezni, hogy műtét után kb 1 hónappal kapott-e már valaki hasonló levelet, illetve, hogy azért kapta-e, mert valami baj volt? Vagy ez egyszerűen csak a rutin eljárás, és egyelőre nem kell aggódnom?

Eléggé megijedtem, mert úgy gondolom, hogy ha nincs semmi baj, akkor nem kérik, hogy "a további teendők megbeszélése érdekében néhány napon belül" keressem fel a klinikát.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. aug. 31. 23:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Mindenkinek ezt küldik. Ha baj van akkor is, ha nincs akkor is. Be kell ballagni a Klinikára, és kiderül.
2019. aug. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

ahogy az első mondja.

Nekem jóindulatú cisztám volt igy is kaptam levelet.

2019. aug. 31. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én csak azért nem kaptam levelet mert az orvos felhívott. De pl. Nőgyógyászati rákszűrés után két héttel küldtek egyszer levelet, hogy minél előbb jelentkezzek az orvosomnál...stb. baromi ijesztő volt. Kiferült, hogy csak kevés kenetet vettek le és fél év múlva ajánlott ismételni a szűrést. Nem volt semmi baj. Nálad nem volt szó szövettani vizsgálatról? Nem mondta a műtőorvosod, hogy küldtek be mintát?
2019. aug. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, egy picit megnyugodtam :)

De, mondta az orvos, meg azt is, hogy majd jópár hét múlva érdeklődjek telefonon, épp a napokban akartam felhívni, de aztán jött a levél

2019. szept. 1. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert itt az a rendszer, hogy nem küldik ki, hanem egy levelet küldenek, hogy menj be érte, ezzel jelezve, hogy megvan az eredmény. Ebben semmi szokatlan nincs.
2019. szept. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Sablonszöveg mindenkinek.
2019. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!