Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » El lehet hozni a patológiáról...

El lehet hozni a patológiáról a szövettani eredményt?

Figyelt kérdés
Már egy hónapja volt műtétem, napok óta lestem az eeszt-t, de nem volt feltöltve az eredmény. Tegnap felhívtam az orvosomat, azt mondta, hogy biztos nincs kész, mert nincs feltöltve, de kérdezzem meg a patológián. Ma sikerült őket elérnem, azt mondták, hogy már napok óta kész van az eredmény, csak még nem küldték el az osztályra, s nincs aláírva. Már baromi ideges vagyok.. Gondoltam, személyesen elkérném patológián. Szerintem már úgyse töltik fel, ha eddig nem tették.

2019. aug. 1. 13:25
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Orvoshiány van, nincs aki aláírja. Sürgin 30 perc alatt megvolt az ultrahang, utána 8 órát vártunk hogy valaki elemezze és aláírja. Sok mindent nem tudsz tenni azidegeskedésen kívül.
2019. aug. 1. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Pénteken feltöltötték eeszt-re, szerencsére épben vágtak, bár a kaparék nem volt értékelhető.
2019. aug. 4. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!