Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Ezt hogy értette az orvos?

Ezt hogy értette az orvos?

Figyelt kérdés
18 éves gimis lány vagyok és még járhatok a gyermekorvoshoz, most helyettesitették az orvosom és fájós füllel mentem hozzá azt mindta h nem nagyon látja begyulladva és h nem adna antibiotikumot mert h egy “ekkor(ka) embernek antibiotikum nélkül is el kene mulnia” most ezt mire értette? H nagydarab vagyok vagy mi?
2019. szept. 9. 15:37
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Nagy darab vagy és fiatal, a betegséget a szervezeted képes leküzdeni gyógyszer nélkül is!
2019. szept. 9. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
16%
battyogj el a fül- orr- gégészetre, mert ez az orvos azt se tudja mit csinál!
2019. szept. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:

A gyereken minden kicsi. Pl. a fülük belső átmérője is kisebb, tehát a levegő jobban megreked, könnyebben bepállik, begyulladva esetleg eltorlaszolódik.


A felnőttek nagyobbak, nagyobb lesz ez a járat is, könnyebben gyógyulhat.

2019. szept. 9. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekorvos, megszokta, hogy kicsit gügyögjön.

Nem látta az esetedben indokoltnak az antibiotikumot, mert jó általános állapotú, alapvetően egészséges ember vagy.

Nem egy volt koraszülött csecsemő, vagy immunhiányos óvodás, vagy ilyen-olyan krónikus betegség mellett kezdődő középfülgyulladással jelentkező gyermek.

Azért ha pár nap alatt nem javul, menj vissza!

2019. szept. 9. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
Első, ez komoly? Dagadtnak tartott engem? Utána mondta h ha megis fájni fog akkor menjek vissza
2019. szept. 9. 16:08
 6/30 A kérdező kommentje:
De most ledagadtozott engem?
2019. szept. 9. 16:09
 7/30 anonim ***** válasza:
0%
Ezek szerint. Most már mindent megtehetnek a beteggel szemben. Felsőbbrendűnek érzik magukat, és orvos hiány van. Az orvosok között is van bunkó. Nekem is orthopéd orvos azt mondta fogyókúrázzak. 56 kg vagyok és idősebb korosztály. Az orvos, meg több volt mint egy mázsa.
2019. szept. 9. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
De én is 170 cm vagyok és 55 kg...
2019. szept. 9. 16:30
 9/30 anonim ***** válasza:
az ekkorka a pont azt jelenti kicsi XD
2019. szept. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Azt mondta h “ekkorka emberkének már antibiotikum nélkül is el kell múlnia” meg h nem látja h nagyon be lenne gyulladva.
2019. szept. 9. 16:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!