Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még szívhang? 7+2 hetes...

Lehet még szívhang? 7+2 hetes vagyok és az orvos látott ugyan "vmit" pulzálásra értette gondolom de szívhangot nem hallott. Arra a "vmire" pedig azt mondta hogy lehet az én keringésem. Is. Teljesen el vagyok keseredve.2 nap múlva kell visszamenjek.

Figyelt kérdés
2013. márc. 5. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy keverheti össze egy orvos a szívhangot a te keringéseddel. Ilyenkor még csak pulzálás látszik, igazi szívhang nem hallatszik. Ha megmutatják, azt géppel generálják a pulzálás alapján. Úgyhogy, ha látta, akkor van szívműködés. Ha nem, akkor pedig még lehet - később is foganhatott a baba.
2013. márc. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 frászkarikaborsó ***** válasza:
Nyugi! Volt itt olyan kérdező nem is olyan rég akinek többen mondtuk az adatok alapján hogy valószínűleg elment a babája így az elején, mert szintén nem láttak szívhangot. Ő mégis kikönyörgött még pár napot a dokijától és láss csodát utána már volt szívhang. Majdnem megműtötték mert a dokija is azt mondta hogy ez bizony nem maradt meg...
2013. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szrintem nem lehet összekeverni a TE keringésed, a baba pulzálásával! mindenesetre, most nyugodj meg, pihenj, bízz a babádban, két nap múlva pedig várjuk a boldog jelentést, hogy lüktet a kis szivecske!!
2013. márc. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én 6+5 hetesen voltam először, és nem hogy nem volt szívhang, de még az embrió sem látszott, csak üres petezsák! A legtöbb doki ilyenkor már előjegyez műtétre, de az én dokim csak annyit mondott, biztos később fogant... Akkor jöttek az ünnepek, így 2,5 hetet kellett várnom bizonytalanságban, nem volt könnyű. Viszont a következő alkalommal már közel 2 cm-es izgő-mozgó babát láthattam, természetesen szívhanggal! Szóval, fel a fejjel, remélem, te is így jársz, mint én!
2013. márc. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!