Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Volt már valakinek fülplasztik...

Volt már valakinek fülplasztikai műtétje?

Figyelt kérdés

Hogy zajlik? Mennyi idő a gyógyulás, tudok-e hajat mosni? Mennyire látszik a kötés után, hogy volt ott valami?

Akinek volt, leírná, hogy hol csináltatta?

köszönöm szépen!



2019. szept. 17. 19:02
 1/4 A kérdező kommentje:
Illetve a pánt viselése érdekel. Több helyen olvastam, hogy néhány napig kell hordani egy nagyobbat, majd kisebbet. Ez mennyire valós? Vagy mennyi ideig kell pántot hordani napközben?
2019. szept. 17. 19:12
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem volt. A műtét kb 1 óra volt. Nem emlékszem meddig volt a kötés, de aztán egy vékonyabb pántot kellett hordani, egy idő után már csak éjjel. Hajat mosni ha jól emlékszem egyből nem lehetett. Ha valaki azt mondaná csináljam újra, akkor biztos nem megyek.
2019. szept. 17. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, nekem 8 éve volt. A varratok két hétig voltak bent a fülemben, egy héten át volt kötés a fejemen. Teniszpántot nekem csak éjszaka kellett viselni, a varratszedés után 1 hónapig. Hajat mosni a varratszedés után rögtön lehet. Gyakorlatilag nem lehet észrevenni a műtéti heget, mert a a füled hátsó felén lesz, od meg nem lát be senki. Szombathelyen, dr. Imre Sándornál volt a műtétem, Sopronban is rendel. Ha bármi kérdésed van, nyugodtan írj priviben, vagy gyere a FÜLPLASZTIKA zárt FB-csoportba! :)
2019. szept. 18. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. A doki neve helyesen: dr. Sándor Imre.
2019. szept. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!