Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Idén végeztem gyógytornászként...

Idén végeztem gyógytornászként, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Szeretnék otthonápolásban részt venni, magánbeteget vállalni lakóvárosomban és környékén. Megtehetem ezt teljesen pályakezdőként, valamint hirdethetem magam újságban, szórólapon, neten? Vállalkozói, számlaadás meg lenne oldva. Előre is köszönöm a segítséget!

2019. szept. 19. 10:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezzel miért nem az ÁNTSZ-t keresed meg? Ők tudnak rá válaszolni.
2019. szept. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
25%
Menj ki Németországba, azonnal felvesznek valami egészségügyi intézetbe.
2019. szept. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Magyarországon is felveszik bárhova amilyen szakemberhiány van.

Egyébként az első mondja jól. Én is úgy tudom, hogy ÁNTSZ engedély kell hozzá és akkor ha az adózási rész is meg van oldva mehet a dolog.

2019. szept. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik suliban végeztél?
2019. szept. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Házibeteg ellátáshoz 2 év szakmai tapasztalat kell. Magán ellátáshoz azt hiszem 3 év, de ebben nem vagyok biztos.

Keress valamilyen intézményben főállást is.

2019. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm szépen a válaszokat! És azt nem tudjátok esetleg, hogy csoport tornákat, akár preventív jelleggel lehet e tartani így tapasztalat nélkül? (nem egyéni vállalkozóként, hanem pl. egy stúdióban, közösségi házban, idősek otthonában... )
2019. okt. 1. 23:11
 7/7 Yolo2 ***** válasza:
Amennyiben alkalmaznak lehet.
2019. okt. 12. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!