Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Előfordult itt a fórumon...

Árokpart kérdése:

Előfordult itt a fórumon bárkivel, hogy akár második sima kontroll után újra bent fogtak a kórházban akár csak egy kicsit eltérő eredménnyel?

Figyelt kérdés
Ha netán bent kellett maradni akkor azonnal kellett befeküdni vagy lehetett egy későbbi időpontban is? Köszönöm!
2019. szept. 20. 19:08
 1/7 anarchy666 ***** válasza:
Hát ez logikusan attól függ mi volt az eltérés, hol/miben volt az eltérés és mennyire veszélyes. Ha szívultrahangon látnak vérrögforrást azt nem engedik haza. Ha csak a laborban kicsit rosszak a cukorparaméterek ott meg elég visszajönni majd szakrendelesre.
2019. szept. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha teljesen jól érzem magamat és az első szívultrahang vizsgálaton sem volt semmi különösebb gond, a másodikon sem (mármint vérrög) csak úgy nem alakulhat ki azóta igaz? Tehát mikor először be kellett feküdnöm nem volt vérrög akkor azóta már még annyira sem lehet ugye?
2019. szept. 20. 23:24
 3/7 anarchy666 ***** válasza:
Ennyire beletaláltam mi a gond? De, elméletben igen. Pont azért vannak a komtroll vizsgálatok, hogy még akkor kiszúrjuk a gondokat, hogy effwktíve komoly tünettel járjanak.
2019. szept. 21. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Na szóval az a helyzet, hogy tavasszal voltam bent 1 hétig a kardiológián mert duzzadt volt a lábam, illetve a CT a szívem alatt vizet talált. Szerencsére gyorsan sikerült lehajtani róla vízhajtókkal most szedem a szívgyógyszereket már éls teljesen jól vagyok. Sőt olyannyira, hogy nem is gondoltam volna, hogy újra úgy érzem majd magamat mint fiatal koromban. Azóta kétszer voltam szívultrahangon és azt mondta az orvosom, hogy nagyon szépen gyógyul ugyan még nem tökéletes de jó. Ez júliusban volt, most majd jövő hét után kell újra visszamennem. Szerencsére azóta egyszer sem voltam rosszabúl , sőt azóta már újra futni is tudok kitartóan. Korábbi nehézlégzés amivel eredetileg bekerültem azóta soha nem jött elő, sőt már a kórházban a második nap sem éreztem. Ezért reménykedem, hogy talán már nem lehet baj és csak igazából megelőző beavatkozáson vettem részt ahogyan Tetszik is irni. Mi a véleménye?
2019. szept. 21. 12:20
 5/7 A kérdező kommentje:
Az az igazság, hogy nagyon félek a kórháztól, mert bezártság érzésem volt bent. Szó se róla az orvosok és a nővérek is nagyon szakszerűek, kedvesek és emberségesek voltak és éreztem, hogy emberszeretettel csinálják a gyógyítást, ápolást de sajnos nagyon hiányzott és nagyon nyomasztott, hogy közvetlen szeretteimen túl barátaimmal, ismerőseimmel akik szintén fontosak számomra nem tudtam számítógépen tartani velük a kapcsolatot. Pont születésnapom előtti nap kerültem be. Lehet, hogy ez is nagyban meghatározza, hogy izgulok. Érdekes, hogy utólag jött ki rajtam ez a poszttrauma a kórház miatt.
2019. szept. 21. 12:26
 6/7 anarchy666 ***** válasza:
Amíg a szívultrahangod nem teljesen negatív addig gyakran vissza kell járnod. Sőt majd utána is csak gyakrabban, de durván 3 havonta szükséges lesz majd egy kardiologia kontroll vizsgálat. Nem kell ebbe nagy dolgokat belelátni, egyszerűen kövitik a betegségedet, kell e válroztarni a gyógyszereken, van e valami új tünet,stb.
2019. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jaj de jó! Akkor jó eséllyel legalábbis ebben az ügyben többet nem kell osztályra remélhetőleg befeküdnöm. Ez megnyugtató köszönöm szépen. Ha vészesen új tünet lenne akkor azt talán érezném is.
2019. szept. 21. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!