Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Mennyi idővel az antidepresszá...

Mennyi idővel az antidepresszáns, nyugató abbahagyása után lehet vért adni?

Figyelt kérdés
Valdoxan-t illetve xanax-ot szedtem.

2019. szept. 23. 09:19
 1/4 A kérdező kommentje:
Itt kaptam már egy két nagyon kedves hozzászólást, amiben elhordtak mindennek. Valaki meg tudná mondani, hogy mi ennek az oka. Nem gondolom, hogy emberiség ellenes bűntettet követnék el azzal, hogy antidepresszánsról leszokás után egy bizonyos idővel, szeretnék vért adni.
2019. szept. 23. 10:26
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt kérdezd meg telefonon a vérellátó szolgálatnál, ők nyilván tudják.
2019. okt. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem soha. Pszichiátered kérdezd meg , gondolom jársz még hozzá rendszeresen. Örökké kell ha depressziód meg egyéb pszichiátriai bajod van. Mondj le erről! Én nem szeretném a Te véred! Hány éves vagy? Csak bizonyos korig lehet vért adni. Aszdm 65 évig
2019. okt. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem járok pszichiáterhez, mert nem tudtak rajtam segíteni. Szeptember eleje óta nem szedek antidepresszánst. Attól, mert volt egy rossz periódusom, még nem vagyok leprás. Ha kiürül a szer a véremből, szerintem adhatok vért.
2019. nov. 1. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!