Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Altatóorvos előtt alkoholfogya...

Altatóorvos előtt alkoholfogyasztás?

Figyelt kérdés
Holnap reggel 9kor kell mennem az altatóorvoshoz, lesz egy műtétem, kiszednek jó pár csavart az összerakott lábamból. Viszont ma jön haza egy rég látott barátom akivel sokat jártunk sörözni, mi a határ? Gondolom nem kéne taccsra vágnom magam. Mennyit szabad ilyenkor, hogy szabad? 3-4 sör max?
2019. szept. 25. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem nézz utána, mennyi alkoholt képes feldolgozni a szervezeted az alatt az idő alatt, mire az orvossal találkozol. Neten vanak ilyen írások, hogy hány egység alkohol mennyi sörnek felelmeg.
2019. szept. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én úgy tudom (és régen egy tájékoztatóban azt olvastam): altatás előtt 72 órával már egyáltalán nem javasolják az alkoholfogyasztást.
2019. szept. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Anyósomat műtöttek pár napja, direkt kihangsúlyozták neki, hogy a megelőző napon eszébe ne jusskkn alkoholt inni. Tan csak kibírsz egy napot sör nélkül.
2019. szept. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Alkoholmentes sör. A barátoddal így is tudsz beszélgetni.
2019. szept. 25. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A műtét októberben lesz, az altatóorvoshoz megyek csak hogy megvizsgáljon, bocsi, hogy félreérthetően fogalmaztam.
2019. szept. 25. 11:22
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne tök másnaposan menj a rendelőbe, egyébként annyit iszol amennyit akarsz.
2019. szept. 25. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!