Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Magánvérvételi eredményt...

Kaleta92 kérdése:

Magánvérvételi eredményt feljegyzik e valahol?

Figyelt kérdés
Tehát az a kérdésem ,hogy ha el megyek egy MAGÁNvérvételre azt fel jegyzik e valahol??vagy az orvosom nem tud utanna nézni hogy voltam e ilyen helyen???Vagy csak az eredményt kkell neki meg mutatni ha baj van.de ha nem mutatom meg az eredményt neki jelzik e hogy voltam ilyen helyen???mert akarok valamibe biztos lenni..
2019. szept. 26. 16:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Feljegyzik, de sokra nem mennek vele, mert ha a jövőben bajod lesz, aktuális állapot szerinti vérkép kell, azaz elküldenek majd újra.
2019. szept. 26. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Engem a háziorvosom küldött a Skylab hoz, vérvételre. Az eredményt természetesen elfogadta, és figyelembe vette. Ételallergiát vizsgáltak.
2019. szept. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hagyjál kérdőjelet másnak is.
2019. szept. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha az a kérdés, hogy a magánlabor beküldi-e az eredményeidet az oep-hez vagy elküldi-e önszorgalomból a háziorvosnak, akkor erre NEM a válasz. Nem is teheti meg, nem adtál rá felhatalmazást.

Ha az a kérdés, hogy a magánlabor eredményeit elfogadja-e egy állami orvos, akkor IGEN, természetesen elfogadja.

2019. szept. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló...pont ilyen választ szerettem volna.konkrét.

Nem adtam engedélyt hogy bárkinek ki küldjék csak nekem emailban...de alá kellett írni vagy 4papírt és nem olvastam el.Mire kell annyi alá írás egy vérvételhez???????

2019. szept. 26. 18:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!